Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gipszfétis? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gipszfétis? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta valamiért vonz, az ha valakinek (leginkább hogy ha velem kb egyidős) be van gipszelve vagy fáslizva valamije, főként ha a lába, vagy mankóval jár. Nekem még sosem tört el semmim, nem volt részem egyikben sem, és régóta szeretném már kipróbálni. Természetesen nem akarok sérülést okozni magamnak, és egyáltalán nem a fájdalom és a baleset ami vonz. Sőt, egy idő után bele is szoktam gondolni, hogy azért nem lenne jó így, és mások előtt is valamilyen szégyenérzetem lenne ha valamim be lenne kötve.., de rendszeresen újra meg újra foglalkoztat ez a téma. Gondoltam arra, hogy veszek fáslit, és néha "eljátszok vele", de végül mindig elvetem, mondván nem vagyok én ennyire hülye.. Ennek ellenére továbbra is érdeklődök az iránt, hogy milyen lenne, ha be lenne gipszelve a lábam vagy milyen mankóval járni. Olvastam a gipszfétisről, olyasmi lehet ez, viszont korántsem a durva, beteges, undorító formája.

Szerintetek ez mennyire normális? Hogy lehetne ezt megszüntetni? Vagy esetleg valamilyen formában "kielégíteni" ezt a dolgot?

19/F



2019. nov. 15. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
El törtem.kezed lábad!?
2019. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el szobafestőnek,meg fogod utálni a gipszet
2019. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!