Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, komolyan milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komolyan milyen mérettel rendelkező pasi az ideális?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, hogy a nagy fáj már nekem. 16cm felett már nem megy be tövig, és ha a pasi nem tud bánni a szerszámával akkor fáj. 12-16cm közötti pasikkal mehetett a szex akár durvábban is. Szűk vagyok, de kitágulok, így 3.5-4.5cm vastagság ideális, 5cm már tól feszít. Volt egy barátom, aki nem törödött velem, túl nagy mérete volt (19cm/4.8cm), és vele nem volt jó a szex. Ha felizgatott akkor is néha nagyon benyomta. 160cm/57kg 22L

2019. nov. 15. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hanyas bmi-hez?
2019. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem mint neked.
2019. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 cm széles az gáz?
2019. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
47kg vagyok, elírtam bocs!
2019. nov. 15. 16:52
 5/8 xKakashix ***** válasza:

hát nem tudom, nekem 17/5cm és eddig tövig tudtam rakni az eddigi partnereimnek, persze nem egyből azt hozzá kell tenni, illetve volt egy eset nálam is amikor véletlen fájdalmat okoztam... kicsit elkapott a hév 😅

viszont a vastagság sokat számít, ahogy észrevettem jobban is mint a hosszúság, sokan jobban élvezik a nők ha vastag

2019. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xKakashix ***** válasza:
*sokkal
2019. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A volt páromnak 20 cm, vasatagsagot nem tudom.

7 évig voltunk együtt, szerintem hozzá szoktam.

Eleinte fájt, nem tudta tövig nyomni, de idővel változott. Amióta nem vagyunk együtt, rajottem hogy egy 16 cm-es nem elég.. Volt azóta egyejszakas kapcsolatom, és szűknek mondták, nem harangoztak bennem.. De nekem mégsem volt teljesen kielégítő.

2019. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy nem voltak elég vastagok?
2019. nov. 21. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!