Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb 40-45 éves férfiakh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb 40-45 éves férfiakhoz vonzódom. Már feküdtem le 45 évessel. Most van egy 20 éves barátom. Kérdezte hogy kik voltak előtte. Bevalljam neki hogy voltam már idősebbel? 19L

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne.
2019. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne. Nem jo beszelgetni az elozo kapcsolatokrol az uj psrkapcsolatban. Kesobb felhanytorgathatja vagy szemedre vetheti
2019. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy őszinteségre alapozzátok a kapcsolatot és elmondod hogy miket csináltál és elvárod tőle is, vagy titkokra és bizalmatlanságra és majd megtudja mástól.

Előbbi esetben valószínűleg megérti, hogy neked eddig ez tetszett de most ő kell, utóbbi esetben hazugnak fog tartani és nagyobb eséllyel elhagy.

2019. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

ha nem gond, hogy elmond, akkor igen. Ha ezért elhagy, akkor nem téged szeretett.


ha ilyen korúak indítanak be, akkor miért vagy egy 20 évessel?


42/F

2019. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak az őszinteség és a hazugság létezik. Nem kell mindent megosztani a másikkal. Ha rakerdez, mond azt h ne a multal, hanem a jelennel foglalkozzatok, és valts témát.
2019. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem, ne vald be. Van amiről lehet/kell beszélni és van amiről nem. Ez pl. olyan. Mindenki életében van olyan kapcsolat/történet amiről nem szívesen beszél. Nem kell - főleg egy kapcsolat elején nem- rögtön mindent felfedni a másik előtt.

És valljuk be: nincs is jelentősége annak,hogy mással is voltál és az ki volt.


Az viszont kérdés,hogy amennyiben az idősebb pasikhoz vonzódsz most hogy jött a képbe egy fiatal?

2019. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kérdezi nyugodtan megmondhatod. Lehet, hogy tud valakitől valamit és nem jön ki jól ha hazudsz. És ha megtudja, az beszédes is lesz az ő gondolkodásmódjáról! Érdekes szitu, de én így csinálnám... 😁

21L

2019. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem ezt a sok embert aki azt mondja, hogy ne mondd el. Egy kapcsolat alapja az őszinteség és a maximális bizalom, semmit se szabad szégyellni, ha nem fogad el, az nem a te hibád,de jobb is most kideríteni, hogy elfogadó-e. Ahogy látom sokan dugópajtit látnak a párjukban akivel jól elvannak, miközben társat kéne látni benne, kitől várjátok, hogy megértsen és elfogadjon ha nem attól akit a legjobban szerettek?
2019. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Az idősebb 40-45 éves férfiakhoz vonzódom." -> "Most van egy 20 éves barátom."


Ez már egy csodálatos love story. Hogy le is írja, hogy ő korban nem ahhoz a fiúhoz vonzódik akivel van. Itt a kapcsolati bizalmat már rég kilőhetjük, emberek.

2019. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat elején nem kell mindent elmondani. Mi van ha nem lesz tartós és visszaél azzal amit elmond a kérdező?
2019. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!