Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vegetáriánus lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vegetáriánus lennék? 21 l

Figyelt kérdés

Vannak egyáltalán olyan emberek akik szexuális vegetáriánusok?

Hogy emberi eredetű lényekkel vagyis emberekkel vagy élő lényekkel nem szexelnek csak pl tárgyakkal mint guminő vagy maszturbátor vagy másféle dolgokkal elégítik ki magukat?



Én lány vagyok és én vettem a interneten pár darab lányoknak készült játékszert pl gumi férfit is vízvezeték szerelő gumi férfit és én egyenlőre így élem a nemi életem.



2019. nov. 17. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ez eléggé fura, még nem hallottam róla. De izgalmas!
2019. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Magyarul szexuális segédeszközöket használsz. Nincs ezzel semmi baj.
2019. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Majd benő a fejed lágya.
2019. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen férfi van, de ők kényszerből csinálják ezt. Lányoknál ez nem gyakori, mivel sokkal könnyebben jutnak igazi szexhez.
2019. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Azt hittem, az Alkonyat vegetáriánus vámpírjainál nem lehet rosszabb...
2019. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Van aki úgy érti, hogy: fűvel, fával... 😂🤣😅

Azért a hús-vér férfiak sem mindig rosszak. Egy gumi vízvezetékszerelő sosem fog feltenni a konyhaasztalra vagy a mosogépre, hogy jól megszereljen! És azt hiszem olyan szerkezetet sem találtak még ki, aki úgy ki tud nylni, mint egy pasi! 😉 Szóval nincs ezzel baj, csak ne, zárd ki teljesen a valós partnereket sem!

48+Ffi

2019. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nem érted meg hogy mit jelent az hogy Szexuális vegetáriánus nem én döntök arról hogy élek-e nemi életet élő igazi férfiakkal ,én undorom attól hogy egy élőlényel egy igazi emberrel szeretkezek akinek anyagcseréje van vér folyik a ereiben és gondolkodik én olyan férfival nem tudok szexelni undorodom a gondolattától.
2019. nov. 17. 15:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Én mit nem adnék egy hús vér nőért.
2019. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális vegetáriánus...

Ez legalább akkora marhaság, mint egy tériszonyos kőszáli kecske.

2019. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Az utolsón jót röhögtem.


Olyan gyorsan lebetegeznek bárkit egy kis BDSM vagy némi fétis miatt.


Ez mi? Mert ha ez normális és egészséges, én norvég bálnavadász vagyok!


F, 39

2019. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!