Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj mikor együtt vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj mikor együtt vagyunk a barátommal?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok szűz de régen voltam pasival. És a mostani barátommal 4 hónapja vagyunk egyutt kb 2 hónapja szexeltunk először akkor nagyon fájt de még mindig érzem mikor csináljuk mintha fájna de közben olyan jó érzést is erzek ez mitol van?

Figyel rám a barátom nem durva

20 l


2019. nov. 17. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teliholdkor a bal vállad felett rá kell köpni háromszor és akkor nem fáj.

Komolyra fordítva, ha dörzsöl, akkor izgatni, síkosítani, ha feszít, ahhoz meg majd fokozatosan hozzászoksz. Ha korábban nem volt veled ilyen, akkor kérdezz egy nőgyógyász a biztonságod és a nyugalmad végett.

2019. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Kevés az előjáték!
2019. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet felfáztál, fertőzés. Bármi lehet. Az is lehet, hogy régen voltál pasival. A vaginád regenerálódik pár nap után, ha nincs használva, meg picit összébb is szűkül, ha sokáig nem volt semmi. Ha nem múlik hosszú idő után sem, orvoshoz mégy.

Anno exemnek is mindig fájt az eleje misszionáriusba, pedig óvatos voltam vele. Lovagló pózba nem fájt neki viszont.

2019. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a másik amit mások írtak, lehet nem nedvesedsz eléggé. Az is lehet gond.
2019. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok több előjátékot belevinni és egy kis plusz síkosító sem árthat!
2019. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!