Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szopás mennyire hozható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szopás mennyire hozható összefüggésbe az érzelmekkel/szerelemmel? Mire szokás gondolni közben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolaton belül főleg.

Csak mert elég széles skálán mozog az, amilyen hangnemben nyilatkoznak róla az emberek, vannak, akik behódolásként fogják fel.


2019. nov. 17. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nalam alapban csak erzelmekkel van szex

Szoval csak ugy es csak akkor ha a pasinak jo ize van

Ha nem tobbet nem fogom csinalni neki

2019. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak azzal tudok lefeküdni aki iránt érzelmeim vannak. Nekem pl. A szopas sokkal intimebb mint maga a szex.
2019. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor orálisan kényeztetem a párom akkor mindent beleadok hogy a legnagyobb élvezetet nyújtsam neki. Nálam ez a szexben a legnagyobb kifejezése az érzelmeimnek.

Szóval szerintem az orális szex akár a pasi akár a nő adja, a szexben a legönzetlenebb dolog. Mintha azt mondaná: "Nagyon szeretlek és meg is mutatom mennyire!" Plusz minél jobban rá tud hangolódni a partnerre annál inkább mutatja mennyire figyel rá.

2019. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok szopni, szóval én kalandban is megtenném (már ha kalandoznék).

Számomra a fizikai oldalról azért jó, mert érzem a partnerem ízét, illatát, érzem ahogy megremeg, ahogy elélvez, hallom a hangját, szóval egy élmény...

Lelki oldalról pedig azért jó mert imádok örömet okozni, és már maga a gondolat hogy a partneremnek élvezetes az öröm nekem is.

2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanitt zenetanár oboaleckét adna féláron. Jelige: allegro
2019. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
nyalókára... :D
2019. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!