Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen eséllyel lehet szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eséllyel lehet szűz lányt találni?

Figyelt kérdés

Oké, mielőtt valaki megkérdezné, hogy én szűz vagyok-e, a válaszom: Nem. Volt egy elvem, és eldöntöttem, hogy sosem fogom feladni, mégpedig hogy szüzen szűzzel történjen meg elsőnek. Miért? Mert ebben az elcseszett világban, ahol a lányok 14-15-16 évesen már szexuális életet élnek, kimondottan ritka az ilyen jelenség.

Én a ritka kivételek közé akartam tartozni, de egy nő miatt az elvemet feladtam. Szerelemből. De a sokat ígérő kapcsolatból szakítás lett. 25 évesen nem hiszem, hogy túl sok eséllyel találhatok korban hozzám illő szűz lányt, de ez van, nekem ez igenis számít, fontos. Szerintetek hol érdemes keresni? Vagy hagyjam a francba az erkölcsöt és egyszerűen fizessek érte?


(Gyorsan hozzáteszem, fiúk között is elítélem ha valaki fűvel-fával csinálja és büszke rá. A férfiak szüzességének is kell hogy legyen értéke. Csak mint mondtam, ez az elcseszett világ ilyet nem értékel. Oké, nem kell már feltétlenül szüzen házasságot kötni, az a korszak nem véletlenül ért véget. Mert nem működött. Persze ma is szép dolog szüzen esküdni. Na de az, hogy össze-vissza megy a szex, számomra kiábrándító, és ezért becsülök nagyra egy szüzet. Mert van esze és vár a megfelelő alkalomra. Egy 14-16 éves érettségben még sehol nincs egy ilyen döntés meghozatalához. Nem is csoda hogy nagy részük megbánja. Tisztelet a kivételnek. És nem gáz szerintem egyáltalán, ha valakinek huszonévesen még nem volt szexuális tapasztalata.)



2019. nov. 17. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Manapság 25 évesen az a lány szűz aki vagy bűnronda, vagy sokkal elfoglaltabb annál hogy pasizzon.
2019. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezt fájt végigolvasni...
2019. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Talán az oviban talalsz. De az meg már büntetendő kategória.
2019. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3-as

Ezzel nem tudok vitatkozni :)

2019. nov. 17. 20:28
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Tehát azért vagyok kiábrándító és azert nincs eszem mert 15 évesen az első szerelmemmel lefeküdtem akivel mindketten szerettük egymást és 4 évig egyutt is voltunk? Érdekes!
2019. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Birtokló g**i.
2019. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen utolsó! Romlott vagy, mint ez a mai világ brühühü...(just kidding)
2019. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ennyire rossz a helyzet. Elég sok ismerősöm van aki 18-20 évesen vesztette el vagy még az is.

19 vagyok, egyetemista és szűz. Néha zavar de rájövök hogy ez csak egy állapot, egy tény amin nem tudok változtatni és semmivel se lennék több vagy kevesebb ha nem lennék az.

Ugyanakkor azt gondolom te felesleges pörögsz rá erre a témára. Miért olyan fontos hogy a másik az legyen.?

Lehet valaki úgy nem szűz 25 évesen pl hogy 17 éves kora óta nem az de csak egy partnere volt hosszú évekig.

Nem a szexuális partnerek száma határozza meg az intelligenciát vagy azt hogy ki milyen jó ember pl.

Ismerek jópár embert akinek szépszámmal voltak partnerei (22-26 közöttiek) és mégis teljesen normális, rendes,kedves emberek.

2019. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5-ös

Ott volt, hogy "tisztelet a kivételnek" csak nem vetted észre. Bár ahogy írtad az a kapcsolat véget ért, és szar érzés lehet utána rájönni hogy mégse ő volt a nagy ő. De az is lehet, és miért ne lehetne, hogy egyáltalán nem bántad meg a dolgot a szakítás ellenére. Akkor téma lezárva, nem kell felháborodni.

2019. nov. 17. 20:40
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek más a fontos... ugyanakkor szerintem a XXI. században sokkal fontosabb, hogy szeresd a partnered mintsem az, hogy szűz-e vagy sem.

Ha meg komolyan felmerült benned, hogy "fizetnél érte" akkor igazából csak simán meg akarsz dugni egy szűz nőt és kész. Szexet kaphatsz pénzért, szerelmet sosem.

2019. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!