Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég kínos, a takarítónő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kínos, a takarítónő megtalálta az erényövemet. Legközelebb mondjak neki erről valamit, vagy inkább viselkedjek úgy mintha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Egy férfi erényövem (farokketrec) van, néha felveszem egy-két napra, a barátnőmmel közös szórakozásunkra. Tegnap este szerencsére lekerült, viszont utána ki szoktam mosni, és sajnos utána ott maradt, a fürdőszobában. A takarítónő nem nyúlt hozzá de biztos h észrevette... Szerintetek rájött mi lehet az? Jobb ha nem mondok erről semmit, mert inkább még kínosabb lenne?
2019. nov. 20. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmit mondanod, sok ilyen dolgot látnak vibrátortól kezdve BDSM-ig bármmit.
2019. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha te lennél a takarítónő, te szeretnéd hogy magyarázkodjanak?

Millió különb dolgot lát szerintem, meg nem hinném hogy a cuccaid elemzésével foglalkozik

2019. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha most a barátnőd helyében lennék, én biztos, hogy megparancsolnám neked, hogy kérj a takarítónőtől bocsánatot, amiért ilyen rossz kisfiú voltál :D


26/F

2019. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szó se róla,csak mindkettőtöknek kínos lenne. általában a többség (sajnos)átnéz a hasonló foglalkozást űzőkön,ebben az esetben most tedd te is ezt és hallgass. ha annyira zavar a helyzet azt a jattnál mutasd meg.
2019. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megis minek magyarazkodni? Nem tartozik ra hogy mik vannak nalad otthon se a nemi rleted se semmi. Azt nem tartod kellemetlennek hogy a wc det surolja ahova sz.rsz de azt igen hogy meglatott valami szexualis jatekszert?:D meg ha az anyam latna meg akkor se kezdenek magyarazkodni nem hogy egy idegennek. Felejtsd el
2019. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tudja, hogy mi az. Én pl. hallottam már az erényöv szót sokszor, de sose láttam, azt se tudom, hogy néz ki. Most, hogy leírtad, halvány elképzeléseim lettek, amúgy férfi vagyok. Nem tudom, mennyire erősen hasonlít egy farokra.
2019. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hibát nem követhettek el a barátnőddel. Lekerül, elmosod visszakerül :D

Lett valami fejlemény?

2019. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!