Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szexuális étvágyat 0-ra csökkenteni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elérni a szexuális étvágy 0-ra csökkentését? Úgy hogy se inger nélkül ne kívánjam, se inger esetén ne.

2019. nov. 20. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Van egy növény a kratom ez egy legális és picit hasonlít a opíátokra na minden fajta opiát és ez a legális kratom is úgy lecsökkenti a libidód abszolút 0 ra se ellenkező se azonos nem iránt testi vonzalmat nem fogsz érezni sőt még undorral és érzéstelenséggel fogod szemlélni persze amíg szeded de ezt nem szabad hosszútávon szedni ... meg nem is olcsó ...
2019. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Genetikailag szaporodásra vagy kódolva úgyhogy ez teljességgel képtelenség.

Esetleg a génsebészet vagy az agyhalál segít más nem...

2019. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1! De ugye ennek más szempontból nincs érzelmi kihatása és ugye nem fogom kábultnak érezni magam tőle? Mi történik ha ezt a cuccot hosszú távon szedem?
2019. nov. 21. 00:08
 4/23 anonim ***** válasza:
Nyilván hozzászokik a szervezeted és nem fog hatni egy idő után. Ezzel nem tudsz mit csinálni így működik az agy .. Ha más megoldás nincs esetleg kémiai kasztrálás de annak nem ismerem a metódusát sem a rá vonatkozó jogokat..
2019. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A kartaom egy érdkes növény kis menyiségben feldob az érzelmeidet annyira nem befolyásolja nagyobb menyiségben nyugtat meg egy kellemes meleg boldogság érzetet ad :) De egy hétnél tovább nem érdemes szedni meg 5 e Ft egy zacskó az pár nap ..
2019. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi időközben elkezdtem kicsit olvasgatni a témában viszont erről sem hatásként sem mellékhatásként nem írnak. Ez biztos hogy működik? Hogy lehet megoldani hogy hosszú távon 0-ra húzza az étvágyat? A kémiai kasztrálásról úgy tudom hogy utána ugyan úgy van szexuális étvágy csak már nem képes az egyén szexuális kapcsolatra. Ha ez a valami működik szívesebben használnám ezt.
2019. nov. 21. 00:13
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez lényegében egy gyenge morfin származék ami legáis hosszútávon nem tesz jót de a célodat elérheted bár biztos vannak alternatívák.Ezt tapasztalatból tudom de nyugodtan próbáld ki a tarmadolnak és a kodeinek is ilyen hatása van ha beveszel párszemet és mondjuk fiú vagyok téged most nem tudom de ha magadhoz nyúl elélvezni sem tudsz és keletlen érzés is meglepő de igaz .De hosszútávon ezek nem tesznek jót .Mennyire fontos a célod ?
2019. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]


Az opiát alapú fájdalomcsillapítók nem csak függőséget okozhatnak, de elnyomják a hipotalamusz aktivitását. Ez a terület szabályozza az agyban a hormonszintet. Az ilyen szerek még olyan hormont is felszabadítanak, mely kifejezetten elnyomják a libidót.

2019. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Eléggé fontos lenne. Tudnál javasolni konkrét helyet ahonnan érdemes vásárolni/rendelni?

Már egy kis kábultságot sem bánok. :)

2019. nov. 21. 00:25
 10/23 anonim ***** válasza:

[link]


A red az jó de szar az íze ... én beszoktam kapszulázni az is van itt ...

2019. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!