Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én már sosem fogom elveszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már sosem fogom elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Bejöttem már néhány lánynak, de ahogy jobban ismerkedtünk rájöttek hogy még nagyon tapasztalatlan vagyok. Nem tudok könnyen közeledni feléjük, izgulok. Ebből veszik észre szerintem. Emiatt még egy lánnyal sem jutottam el a szexig. És már 22 éves vagyok.

Az a baj hogy én nem csak félek közeledni hanem én úgy gondolom hogy nem a szex az első dolog amit csinálni kell egy kapcsolatban. Meg én tényleg olyan lánnyal szeretném akiről tudom hogy szeret engem.

De hogy mindig elutasítanak a lányok egy idő után, már nem tudom hogy fogok e valaha találni barátnőt, ahogy telik az idő szerintem egyre rosszabb lesz.

Tényleg ilyen nagy baj ez, engem pedig nem zavarna az ha egy lány szűz lenne még főleg ha megszerettem.


2019. nov. 22. 14:35
 1/9 anonim válasza:
0%
nem
2019. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Jól látod nem a szex az első... Hanem a megismerés és csók :) Próbáld ez utóbbival kezdeni, ha az már jól megy és ügyesen csinálod akkor előbb-utóbb a szex is "befut" az állomásodra :)
2019. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Whitewolf19 ***** válasza:
Nagyon görcsös vagy... élvezd az ismerkedési fázist azzal aki szimpatikus.
2019. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj hogy szűz vagy hanem hogy félsz, gatlasos vagy.
2019. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoftverhiba...
2019. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a szex az első, na de azért egy igen fontos tény. Elöször is tök mindegy, ha még ismerkedsz. Ha jól érzitek magatokat, akkor összejöttök, majd utána jöhet a szex. Az a baj, hogy egyből ez jár a fejedben, pedig még még sincs a csajszi.

Őszintén szólva én szűz lánnyal nem jönnék össze, mert elmúltam 30 éves, és már voltam pár lánnyal, már vannak elvárásaim, éppúgy, mint a lányoknak is vannak. Minél jobban húzod az időt, annál szarabb lesz, de minél jobban sietni akarsz, annál inkább nem fog összejönni.

2019. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért nem kellesz a lányoknak, mert szűz vagy.

Hanem alapból a személyoséged miatt.

Nekem ne azzal gyere, hogy jaj, ezek a lányokx nekik caak a tapasztaltak kellenek...magaddal foglalkozz egy kicsit és ne keress bűnbakot

2019. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt az életfilozófiát adod le nekik, akkor fölösleges csodálkozni azon, hogy később inkább leráznak, ha már kicsit "távolabb" kerültek a tűztől :D

Csak mert egy az egybe átjön, hogy aki ennyire távolságtartóan gondolkodik a szexről, mintha az valami kellemetlen mumus lenne, arról lejön hogy azért nem lát a ködösítéstől, mert hát ő nem szexel és azt se tudja miről beszél.

Persze, igazad van, nem az első dolog amit "csinálni" kell. Csak aki ezt így külön akaratosan kiemeli, az másnak azért kiábrándító, mert amúgy ez a legszebb a kapcsolatban, ha jól működik, akkor minden ember arra vágyik. Olyan mintha azért akarnál pilóta lenni, hogy ne repülj, mert szerinted nem az a fontos hogy egyszer te vezess el egy gépet, hanem hogy megtanuld a meteorológiát, katasztrófakezelést, kényszerleszállást. És mindenképpen kiemelnéd az elején, hogy bizony nem az a fontos, hogy repülhess. Tehát, elég nyilvánvaló hogy megjátszod magad.

2019. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne emeld piedesztálra a puncit.


Az első kapcsolatod úgysem lesz tartós, felejtsd el ezt az "én tényleg olyannal akarom csinálni, aki..." meg "nem a szex az első dolog...", mert az a normális, ha az ember fiatalon szexel valakivel, bárkivel. Ha végre túlleszel az első alkalmon, pofonegyszerű lesz ismerkedni, és megtalálni azt, akivel az életedet is le fogod tudni élni. Ha ehelyett vársz a tökéletesre és szűziesen viselkedsz, akkor 40 éves szűz leszel. Keress egy csajt, nem is kell, hogy az ideálod legyen és szexelj vele.

2019. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!