Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Kiábrándító, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kiábrándító, ha csak nyalástól van orgazmusa a nőnek?

Figyelt kérdés
Esetleg kudarcnak élitek meg?
2019. nov. 23. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magadról beszélsz?
2019. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Miért élném meg kudarcnak? Inkább sikernek, hogy volt velem orgazmusa. Az, hogy nem hüvelyi csak egy dolog. Persze ha a párom lenne, akkor megbeszélném vele, hogy esetleg egyedül van-e hüvelyi orgazmusa vagy nincs. Mert ha igen, akkor nagyon szívesen veszem a segítségét, hogy úgy is a csúcsra tudjam juttatni. Ha nincs, akkor meg kísérletezgethetünk együtt is. :))

31/F

2019. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
A nő testi adottságai nem rajtam múlnak így nyilván kudarcként nem, és mivel alap hogy a nő is élvezze a szexet így akkor ha másképp nem megy legalább így eljuttatom a csúcsra. 29/F
2019. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nők nagy része csak a csikló direkt ingerlésével tud eljutni a csúcsra. Ez nem kudarc, a lényeg hogy mindenki élvezze a szexet. Úgyhogy nem kudarc egyik félnek sem, a pasi meg inkább legyen büszke rá, hogy örömet tudott szerezni és el tudta repíteni a csúcsra a partnerét.
2019. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálam mindenképp mert én nem nyalok.


F.

2019. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem,megérteném,nem kudarcnak,elfogadnám.f
2019. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Részemről imádom orálisan kényeztetni a partnerem és imádom, mikor orgazmusa van a számtól, a nyelvemtől. Akár egymás után többször is. Persze azért szeretek a hagyományos módon, a hüvelyében elélvezni, de nem élném meg kudarcnak, ha neki ettől már nem lenne orgazmusa. Nekem személy szerint semmi gondom nem lenne egy ilyen lánnyal, nővel! Sőt! Kifejezetten imádnám és tetszene, ha igénye lenne a nyalásra. Örülnék egy ilyen lány ismerettségének!

48+Ffi

2019. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiábrándító?! Örülnék mint majom a farkának ha a nyalástól elélvezne. De semmitől sem élvez el, csinálhatok én akármit is :/
2019. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nőm, nem volt kiábrándító, csak az hogy nem mondta el..
2019. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bárhogy el tudom juttatni a csúcsra akkor az már jó. Mondjuk én szeretek nyalni.
2019. nov. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!