Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli heteró fiú lakásán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli heteró fiú lakásán találsz egy dildót, mire gondolsz?

Figyelt kérdés

A prosztatáját izgatja?

Ha lesz barátnője azzal fognak játszani?


Más ötlet?


(Évek óta nem volt barátnője.)



2019. nov. 25. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy az anyja hagyta ott.
2019. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy kutakodtál a szekrényében :)
2019. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

"Évek óta nem volt barátnője."

Arra hogy egy lúzer! Egyszer én is vettem egy csajnak, majd egy másik elvitte... De hogy hogy lehet évekig kibírni punci nélkül, nem fér a fejembe!

2019. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Arra, hogy nem heteró.
2019. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Arra, hogy nem illik kutakodni más cuccai között. Lehet csak valaki otthagyta, lehet magának használja és mégsem annyira heteró, lehet dildófeisiszta, de az is lehet hogy a legnagyobb császára az éjszakának csak nem tudsz róla :)

Ki tudja, akár így, akár úgy egészségére, miért turkáljunk mások magánéletében, a helyett hogy rendbe tennénk először a sajátunkat?

2019. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapcsolatban vettem minden ilyen játékszert... Azért ki nem fogom dobni, lehet ezeket takarítani. :D
2019. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!