Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Szeretem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem a barátom nagyon de néha pont úgy viselkedik mintha nem is felnőtt lenne, hogyan kezeljem ezt az adott szituációban?

Figyelt kérdés

A barátom megőrült. Tanulmányaim miatt 2 hétre elutaztam és hát mindkettőnknek nehéz volt ez a 2 hét szex nélkül. Holnap 6ig egyetemen vagyok, ő 5ig dolgozik. Nekem utaznom is kell, neki kellene gumit venni ahogy mindig. Nyávog hogy neki nem lesz ideje, vegyek én.

Meg is tenném ha nem lett volna olyan ma amilyen. Mondtam valamit hogy kérlek ezt ne csináld (lényegtelen hogy mit, valamit írt ami nem tetszett, csak azért hogy engem bosszantson).

Persze tovább csinálta mikor kértem h ne. Utána meg még tőlem kér szexi képeket, persze megtagadtam de csak incselkedve. Pedig már akkor mérges voltam. Esküszöm nem akarok játszmázni, egy komoly kapcsolatban szerintem ez elfogadhatatlan, de mitnha vele csak így lehetne kommunikálni mostanában.


Mit csináljak vele most?


a. Ne is menjek hozzá (de nekem nagyon hiányzik, én is hiányoztam neki szexben kívül is, tudom)


b. Menjek de ne vegyek gumit és csak petting (ezt ö nagyon nem akarja)


c. Menjek és vegyek gumit (ezt nem akarom csinálni mert bas.zott megalázó azok után h ő egy pici kérésemet hogy ne bosszantson nem tudta teljesíteni)


Köszi a válaszokat azoknak akik érvelnek is. Néha egyszerű helyzeteket nehéz objektíven látni ha az ember benne van.



2019. nov. 25. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán mondd meg neki amit gondolsz, ha valami nem tetszik mindig meg kell mondani és kompromisszumot kötni, én ezen a véleményen vagyok :). Márpedig ez így nem mehet tovább hogy bosszankodsz miatta és idegeskedsz, énis voltam ilyen helyzetben, ha nem érti meg és nemis próbál változtatni a magatartásán akkor sajnos útjára kell engedni. Nekem legalábbis ez volt a helyes döntés, mert feleslegesen nem kell idegelni magad :)

De persze ez a te döntésed, ez csak az én véleményem.

2019. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is. Csak nehéz kiigazodni rajta.

Köszönöm

2019. nov. 25. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg annyi hogy üljetek le és beszéljétek meg ezt nyugodt körülmények között :) Ennél többet ensem tudok segíteni. Szívesen.

#1 voltam

2019. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1) Nőjetek fel fejben mindketten (már bocsi).

2) Üljetek le és beszéljétek meg normális felnőtt emberekhez méltón.

3) Mi az hogy a pettinget nem akarja? Wazze' a szex nem kötelesség, hanem örömforrás! Ha te ezt szeretnéd és neki nem elég, követelőzik azok után hogy 2 hét elteltével újra lát akkor dob ki a pléhbe.

4) Menjen már be egy boltba ha akar valamit, 10 perc kitérő gumit venni.

5) Úgyis veszel gumit, legalább jól érzitek magatokat :) (amíg tart a kapcsolat, de olybá tűnik itt a kommunikációval, a felek között a kölcsönös megértéssel alapvető problémák vannak)

2019. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele,ha gyerekes. Nem bírnám elviselni, hogy ne egy értelmi szinten legyünk. Szal ha csakazértis csinálta, rátett mégegy lapáttal,és a végén se mondta, hoy "bocsi". Meg egyébként mi ez, hogy vegyél te, amikor neked még utaznod is kell. Tényleg gyerekes, nem való hozzád, szerintem szakítsatok, akármilyen jó is a szex. Habár, ha még úgy látod, hogy orvosolható, és egy beszélgetéssel még menthető a helyzet, annyit még megér ez a kapcsolat neked, akkor próbáld meg, de szerintem nem vagytok egy szinten agyilag sajnos:S Ő nem hozzád való, ő még egy gyerek szerintem.
2019. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*Szal nekem pl nőként egy férfi kéne. Nem egy olyan, akit pl mondjuk kiszolgáló személyzetnek néz (vegyé te mindenképpen gumit), és nem tesz őérte semmit, nem tesz pl ugyanannyit bele a kapcsolatba. Nem teszi meg, ha valamit szépen kéred, hogy hagyja abba amit írt, mert zavar, vagy rosszuél esik, vagy idegesít, vagy valami. Hanem még pl fokozza. És ügyet sem vet rád, és közben magában meg mondjuk röhög, mint egy gyerek... Mintha egy csintalan gyerek az anyjával lenne, incselkedne. Szerintem ő olyan veled. Te vagy itt a kapcsolatban egy felnőtt nő, de neki még anyuka kell, tehát lehet, hogy ő nem konkrétan párt keresett, hanem az anyukát kereste benned. Aki tud lenni az ő anyja, és majd tolerálja az ő esetleges hlyeségeit.,s tb.
2019. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*tehát néha úgy képzelem, hogy akár olyan lehet neked,mintha a gyereked lenne, de mondjuk nemigazán tisztel, mert nem te nevelted, hanem mondjuk egy árvaházból fogadtad be, ahova azért került, mert otthonról nemjól bántak vele.
2019. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*került el oda,mert otthon nem jól bántak vele előtte.
2019. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*Itt nagyonbocsi, mégegy, itt nem egyértelműen írtam, ide még kellenek vesszők:


"*tehát, néha, úgy képzelem, hogy

2019. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat 😀

Na igen... De az a fura h általában mikor tudunk eleget együtt lenni akkor tök normális. Csak mostanában sokszor van hogy nem tudunk rendesen találkozni. Dolgozunk a problémán.

A gond az h nekem megalázó ez hogy én utazok meg még gumit is én veszek, akkor is ha komoly kapcsolatban vagyunk és hiába magyarázom valahogy nem érti, mert ő a gyakorlati oldalát nézi (nekem könnyebb utazni).

Nem akarok ingyen p.rosti lenni a saját kapcsolatomban, ha meg még ennyire sem tisztel h ha egy egészen apró dologra kérem nem teszi meg akkor mégis minek akarjak vele lenni?

Beszélünk róla ma. Mert ez így nekem nem jó.


Pettinget ő is akar, de sokkal többet is akar és ha nincs szex csak petting azt kínzásnak éli meg ilyenkor

2019. nov. 26. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!