Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagyva érzem magam a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyva érzem magam a nők által 26 évesen nem volt barátnőm. Mintha megátkoztak volna úgy taszítom a nőket a visszafogottságommal. Mi erre a gyógyír?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél lazább. Miért vagy visszafogott? Félénk vagy? Azt rühellik a nők.
2019. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
*amikor valaki a sarokban kuporog és azt hiszi a világ fogott össze ellene és nem veszi észre, hogy szinte semmit nem tesz azért, hogy jobb legyen az élete*
2019. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok félénk MÁR de gyerekkoromban abszolút tartottam majdnem mindenkitől apám nem volt valami nagy segítség a világban való megnyílásban mert bármerre próbálkoztam lecseszett. Aztán egy idő után inkább visszavonultam várva , hogy felnőjjek nem akarom hárítani a felelősséget csak leîrni mitől lettem ilyen.
2019. nov. 27. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyógyír. Senki nen oldja meg a problémád helyetted!
2019. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy megoldják helyettem csak a receptet , hogy esetleg én megoldjam
2019. nov. 27. 09:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell apádat hibáztatni! Felnőttél, nálad volt /van a döntés, de nem akarsz változni.
2019. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Haha jó vicc éltél volna te a faterommal:) de valóban minden cselekedem én hozom meg
2019. nov. 27. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Át tudom érezni a helyzetedet. Én is ugyan ilyen vagyok 21 évesen. Aki nem élt benne az át sem tudja érezni. Én is eléggé rossz családban nőttem fel.

2019. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Barátkozz nőkkel minden hátsó szándék és elvárás nélkül. Kerülj közel hozzájuk, beszélgess velük, probalj tényleg a barátjuk lenni.


Ez remek praktika arra, hogy egyáltalán nyiss a világ felé, hogy rajojj, hogy nőkkel beszélni nem olyan baromi nagy tudomány, vagy netalan hogy később egy ilyen baratsagbol több legyen.

2019. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először is megtalálni, saját magad önjogon mitől vagy boldog, hogy érzed magad összességében rendben. Aztán egy normális önértékelés: a visszafogottság nem egyenlő "bocsi, hogy élek". Aztán egy adag társas készség, ami a párkapcsolatban elkerülhetetlen.
2019. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!