Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik még nem nyeltétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik még nem nyeltétek le vagy nem kóstoltátok a spermát! Kipróbálnátok, kíváncsiak vagytok milyen?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2019. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Gondoljuk, te majd megeteted velük, dicső lovag, igaz?!
2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
A tiédre? Köszi,de nem!
2019. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem az enyémre, csak úgy általában, ti rosszindulatú kis férgek! Magatokból indultok ki?
2019. nov. 28. 12:29
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a feleségem nevében beszélek, kostolta már és nem jött be neki, lenyelni semmi pénzért nem nyelné le. Néha nagyon ritkán csak a kedvemért amikor érzi, hogy nagyon élvezem a szopást, hagyja, hogy a szájában élvezzek el, hogy ne rontsa el az élményt.
2019. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Milyen kedves.
2019. nov. 28. 12:34
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Aki ki szeretné "próbálni" az kipróbálja a partnerével. Egyébként a többség már kóstolta ha kicsit is érdekli.
2019. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
En nem szeretek szopni, nem tudom, úgy taszít. De amugy igen, kóstoltam már, nem jött be.
2019. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Én már kipróbáltam. Soha a büdös életben nem fogom lenyelni. Na erre verd ki.
2019. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Úgy bírom ,hogy a válaszolók 90%-a minden kérdés alatt olyan, akire nem vonatkozik a kérdés, ebből fakadóan, nem tud értékelhető választ adni, de azért oda kell fosnia a kérdés alá mindegyiknek valamit, különben a száján jönne ki az a bizonyos kaki! A kérdés azokhoz a LÁNYOKHOZ szólt, akik MÉG NEM KÓSTOLTÁK 1! 2 nem abból a célból jött létre, hogy az enyémet kóstolják meg, sőt mi több hót nem izgat, hogy kiét szeretnék, a kérdés csak annyi volt, hogy hajtja e e őket a kíváncsiság? Ez az ország tényleg sz*rul áll az értőolvasásból, helyesek a statisztikák és a felmérések!
2019. nov. 28. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!