Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is ilyan természetes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyan természetes a nemi betegség?

Figyelt kérdés

Most beszéltem egy nővel, aki elmesélte hogy a félrelépő férjétől trippert kapott. Kezelték antibiotikummal, de teljesen megsértödőtt és törölt miután mondtam neki hogy egy ujjal nem érnék hozzá ezek után.

Én reagáltam le ezt rosszul és ennyire hétköznapi dolog a nemi betegség?



2019. nov. 28. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem hétköznapi. S nagyon jól tetted, inkább minthogy elkapj tőle valamit. Honnan tudod, hogy a férje azóta nem vitt haza még "valamit" neki? Egyébként szép kis házasság...
2019. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát se.

Ha zavarja bármi is a férje félrelépése kapcsán, akkor jobb lenne, ha már annak is örülne, hogy lyuk van a sajton, nemhogy méregesse, kivel hogy lenne.

2019. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég bunkó dolog, azt mondani, hogy egy ujjal sem érnél hozz. Lehet kedvesebben is.

Nem természetes a nemibetegség. Viszont nem is tehet róla, hogy elkapta. (Leszámítva, hogy rosszul házasodott)


Mondjuk személy szerint én egy házasságben élő személlyel nem kezdenék. De ez más téma.

2019. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha megnézed, hogy mennyi embernek van statisztikailag, akkor abból eléggé lejön, hogy aki elég aktív az jó eséllyel belefut valamibe valamikor élete során.
2019. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Én voltam már HIV pozitív nővel is, bár ő annyiből korrekt volt, hogy ezt elmondta nekem előre és gumival úgy is bevállaltam és nem bántam meg. Ő mondjuk prosti volt régebben és akkor kapta el a betegséget, mert az ügyfelei többet fizettek neki ha gumi nélkül csinálhatták és engedett a csábításnak.
2019. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ha tudnád mennyi HPV törzs van benned a 160-ból akkor is, ha szűz vagy...


Osztom azok véleményét, hogy az nem bántja az erkölcsi érzékedet, hogy házas nővel akarsz kavarni, segédkezve benne, hogy visszacsalja a férjét?


Egyszerű hipochonder vagy, ennyi az egész.


A nő meg még viszonylag korrekt volt, nem a félrelépés miatt, hanem mert legalább elmondta. Ha tudnád mennyi olyan van, aki még el se mondja... És nem véd ám minden ellen a koton, mert némelyik sima testnedvekkel, mint nyál és izzadtság is terjed.

2019. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem természetes, de ez bunkóság volt h ilyet írtál neki. Nem csoda h törölt.

Csak képzeld magad az ő helyébe. Nem elég h félrelépett a férje, akkor még nemibetegséget is elkapott tőle, és most egy pasi kijelentette h egy ujjal sem érne hozzá. Neked ez hogy esne?

L

2019. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled hogy leszáradjon a pocsod valami nyavalyától te kretén! De addig se jussál nőhöz! Csak egyszer, de akkor dögölj is bele!
2019. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A néni betegség természetes, persze nem jó dolog. Az emberek kb 80%-a elkapja a HPV valamelyik változatát élete során, és sokan erről nem is tudnak.


Utána kell olvasni. Nagyon rossz a tömegek számára a szexuális felvilágosítás. Nagyon sokan nem tudják, hogy simán, csókkal átmegy pl. szifilisz, herpesz, chlamidia és egy sor egyéb. Amikor elmondom nekik, sokszor egyszerűen nem hiszik el, pedig: [link]

2019. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hétköznapinak az, természetesnek nem te meg elég bunkó vagy ha így mondtad neki!

Csak beteg! Nem lesz egy szardarab ettől, márpedig a te stílusod nagyon arra utal...


Nyilván h betegen nem , de az "ezek után" "egy ujjal se" az elég lekezelő.


Megértem h letiltott!

37F

2019. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!