Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek változtatni! Vágyom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek változtatni! Vágyom az újdonságra, de nem tudom, hogy beszéljek erről a barátommal. Lányok, nők ti kipróbálnátok ilyen pózban? Lehet csak túlaggódom?

Figyelt kérdés

Bocsánat, kicsit hosszabban is kifejteném. A kérdésem nőkhöz és férfiakhoz is szól.


Nőktől szeretném megkérdezni: Szerintetek jogosan aggódom-e ezek miatt? Illetve szerintetek melyik póz a kényelmesebb?


- Háttal ülsz bele a szerelmed ölébe, aki ül, te pedig kis terpeszben a lábaidat az ő lábai közé teszed,

- vagy ugyanígy neki háttal ülsz bele, de inkább nagy terpeszben az ő lábait "közrevéve".


Esetleg az első, de összezárt combokkal?:)


Gond lehet, ha nekem nem túl hosszúak a lábaim, viszont hajlékony vagyok? (20 centivel magasabb a barátom)

Szeretném ha nagyobb terpeszben lennék, viszont félek, nem ér le a lábam és akkor ő irányít mindent, ugyanakkor ebben a pózban számomra izgatóbb amikor elképzelem:) Viszont ha az én lábaim lennének belül, akkor tudnám változtatni a pózt, kis terpeszről, összezárt combokra, úgy is, hogy nem ficánkolok nagyon:D Viszont ebben a pózban félek, hogy egyszer csak felemeli a lábaim és akkor teljesen kiszolgáltatott leszek, amit nem szeretnék, mert akkor azt érezném, szinte csak megdug, mint valami rongybabát?! Ezt pedig nem akarom. :(


Férfiaktól pedig azt szeretném kérdezni, hogy ti mit gondoltok? Nagyon gáz ez a hozzáállás? Nagyon cikinek éreznétek a barátnőtöket, ha ilyen félelmei lennének? Ciki lenne erről beszélni vele, hogyan hozhatnám fel, hogy ne gondolja úgy, hogy szerinte nem jó vele a szex vagy valami ilyesmi? Nem szeretném megbántani!



Egyébként nagyon jó a szex a barátommal, viszont ici-picit már unalmasak a hagyományos pózok:) Szívesen kísérleteznék új dolgokkal és szerintem a barátom is vevő volna ilyesmire, de kicsit tartok ezektől a dolgoktól.

Szerintetek inkább ne is beszéljek erről a barátommal és maradjunk a hagyományos pózoknál, úgy nem lehet gond?

19L



2019. nov. 30. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom... Ilyen litániát ilyen hülyeségről:D Már bocs, de nem értem ezen mit kell vergődni. "Szívem, csináljuk már széken ülve". Vagy csak fogod magad és egyszer az ölébe ülsz, levetkőzteted azt csá. Az meg, hogy össze lesz-e zárva a lábad vagy kis terpeszben vagy nagy terpeszben...hát anyám borogass. Majd úgy rakod a lábad, ahogy szex közben jól esik oszt kész.
2019. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen jó póz, barátnőmmel mi is szoktuk így csinálni.
2019. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, Sajnálom de nekem nincs ekkora önbizalmam ehhez. Bárcsak lenne...
2019. nov. 30. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne gondold ennyire túl. Kísérletezgessetek és legyen közben kommunikáció, kezdeményezz bátran és szólj, ha olyat csinál, ami nem tetszik.
2019. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

28f

A fordítva lovaglás nofmális fordított cowgirl a neve. A trükk az,hogy a barátod alacsony székre ültesd le vagy fektesd az ágyra vagy kanapéra a lábát nyujtsa ki akkor nem lesz magasan a labszára.


Nem ciki erről beszélni. Kommunikáció az alapja. Van egy weblap 101sexinfo pont com ezt mutasd meg neki és mond el,hogy szeretnél uj dolgokat kipróbálni.Kérdezd meg,hogy ő neki mi a titkos vágya,ez erősíteni fogja a kapcsolatotokat!

Vicces, nekem is volt olyan,hogy a normál szex jó volt,de lapos, a partnerem mondta,hogy neki bejön a szerepjaték. Én pedig elmondtam,hogy nagyon bejön a latex. Sokkal szorosabb volt utána a kapcsolat minden téren.

2019. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 19 éves, de már akkor sem fordult meg a fejemben, hogy egy-egy pózjavaslatot a partnerem majd úgy veszi, hogy szerintem nem jó vele a szex. Mindketten tettünk javaslatokat, volt, hogy spontán is, ami épp eszünkbe jutott, a szex így működik, nem kell túlaggódni.

36N

2019. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!