Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékonyabb lányok, ti voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb lányok, ti voltatok már testesebb vagy kövér férfivel? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi barátom is kövér volt,nagyon jó volt vele lenni.
2019. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Voltam, de nem volt egy nagy eresztés. Nagyon nehéz volt, ha ő volt felül. Én nem tudtam felül lenni a hasától. Hátulról is nehézkes volt, mert ráadásul még a farka is kicsi volt.
2019. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi #1-es, nem volt gond a méretkülönbség?
2019. dec. 2. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok.Nem volt gond.
2019. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok indiszkrét, milyen pózokban csináltátok?
2019. dec. 2. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, és sztem nem is ledzek. Nem vonzódom a husis pasikhoz.
2019. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tetszenek a testesebb pasik.
2019. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Vékony nő nem jön össze dagadt pasival...felejtsd el.
2019. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
52 kg vagyok, az exem 122kg volt. Ha hihető, ha nem, nagyon jó volt az ágyban. 20L
2020. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Életem legjobb szexélménye egy extrém kövér férfihez fűződik, miközben én egész életemben nagyon sovány voltam. Párként extrém hülyén néztünk ki - a két szélsőség együtt, de a szex vele álom jó volt! Az a nagy test - nyamm! :D Pedig a pénisze teljesen eltűnt a hájában, de még ez is nagyon izgató volt, azóta is csak álmodom arról, hogy még találok ilyet, de annak ellenére, hogy azt mondják, hogy hú mekkora népbetegség az elhízás és mindenki kövér, hát én komolyan nem látok ilyen szinten kövér embereket az utcán, de még kevésbé kövéreket is ritkán, meg a legtöbb ujján jegygyűrű van, szóval az is egy tévhit szerintem, hogy kövérek nem találnak párt.
2020. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!