Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, illetve lanyok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, illetve lanyok, hogy izgathatom fel a baratomat?

Figyelt kérdés

Nemreg jottunk ossze, termeszetesen meg nem fekudtunk le egymassal,es egy jo ideig meg nem is fogunk, mert varni szeretnek azzal meg.

Viszont szeretnem felizgatni, kenyesztetni egy kicsit.

Valami tipp? Pl fiuk, ti mire gerjedtek be? Mitol all fel? Mi indit be titeket? Vagy csak szimplan mi esik jol nektek?



2019. dec. 2. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Húúú bazz! :-) Micsoda gyökér kérdések...


Szóval nem a szexen van a lényeg, értsétek már meg, hanem az izgalmon. Izgató meg eléggé sokminden lehet, pl ha utazok egy villamoson és meglátok egy számomra impozáns nőt, aki lehet hogy nem is qrvásan van felöltözve, csupán közel áll az ideálomhoz, na már arra fel tud állni, a farkam... ...és akkor már tudok is mibe kapaszkodni! :-)

2019. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az leheg, habár nem teljesen erre gondoltam :D
2019. dec. 2. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél spontán. Csinálj olyat amit amúgy biztos nem de el tudnád képzelni hogy szexi. Legyél vakmerő és határozott.
2019. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de ennek szerintem magától kene jönnie:D hány éves vagy? Gondolom meg nem volt semmilyen intim kapcsolatod. Smaroljatok, simogasd, ilyenek:D az én barátom pl arra izgul fel nagyon, ha konkrétan letamadom, beleulok az ölébe, a hajaba túrok, hosszan smarolunk, simogatjuk egymást, kicsit mozgatom a csipom, kiszivom a nyakad, vegigcsokolom a testet, levedkoztetjuk egymást. Ilyeneket próbálj csinálni, de ezek majd úgyis maguktól kell hogy jojjenek:) 19L
2019. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Szóval dugni még nem akartok, de fel akarod izgatni, de kis "rendes" vagy :D Csak megsúgom, feleslegesen ne húzd az agyát, mert egy idő után kontraproduktív lehet.

Ne komplikáld már túl, adj neki egy csókot, nyúlj a nadrágjához, egy egészséges hormon háztartású pasinak ettől állnia kell mint a cövek. Húzd le a sliccét és hajrá amit csinálni szeretnél vele, nem fog tiltakozni, s ha rendben van a libidója akkor hidd el hogy megfelelő lesz ott az izgalmi állapot :)

2019. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első csajom beáztatta a bőrkabátom. Felizgultam rá.
2019. dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vedd el a telefonját...
2019. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6ik ezt hogy erted? Xddd
2019. dec. 3. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele majd mond azt neki aids-es vagy
2019. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!