Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek történt már olyan, hogy lerészegedtetek valahol és így dugott meg titeket valaki? Ha igen, hogyan történt és hogyan éreztétek magatok másnap?

Figyelt kérdés
Például egy házibuliban itattok túl sokat vagy egy szórakozóhelyen.

2019. dec. 3. 17:08
 1/10 Modeler ***** válasza:
62%
Ezt erőszakolásnak hívják, tényleg erre vagy kiváncsi?
2019. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
74%
Szerinted a Vasárnapi és hétfői szexualitás kategória kérdései, hogy születnek? Pont így, ahogy leírtad a kérdésed. Jött az itóka meg a bulika és bumm jött a lompos bácsi...
2019. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, történt. Korábban ismertük már egymást, tetszett is a srác. Azért annyira nem ittam sokat, hogy ne emlékezzek rá. Jó volt, jól esett :)
2019. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen. Nem voltam lerészegedve, tudtam magamról. Előtte már ismertük egymást.
2019. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És használt a fiú gumit?

Mindenre emlékeztetek másnap?

2019. dec. 3. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Aki ilyet csinál egy lánnyal az nemierőszakot követ el..


Nem szerencsére ilyen nem történt

De akivel ilyen történik az nem is fogja tudni el mondani neked hogy is volt hosz nem emlékszik

Esetleg mikor magához tért érezheti hogy fájdalmai vannak vagy véres a fehérnemű vagy szűz volt vagy hám sérülés..azonnal nőgyógyász és rendőrség

2019. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Részegen 3 fiút szoptam le.
2019. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha valamelyik személy akaratnyilvánításra képtelen állapotban van akkor azt Btk. szerint nemi erőszaknak hívják.

Egyébként meg kivel nem történt olyan hogy buli után részegen összepattant a párjával, vagy mással? Csak azzal nem aki nem jár bulizni :) Hogy érzi magát másnap az ember? Hát másnaposan, hogy máshogy? :D

2019. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Viki435, menj mashova kamuzni. :)
2019. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hellmano ***** válasza:

Viki kérdése.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


masztizni se tud, de részegen egyszerre három srácot cummant le :)

2019. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!