Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jön rá egy fiú, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jön rá egy fiú, hogy szexelni akarok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki nagyon bejön már régóta. Szeretnék finom utalásokat tenni arra, hogy szexelni akarok vele de nem tudom, hogy bejövök-e neki.

Hogy kéne tudtára adnom, hogy szexelni akarok, úgy, hogy közben nem hozom magam kínos helyzetbe és, ha nem vevő rám, ki tudjam magyarázni?


Ui: privátokat nem kérek!



2019. dec. 4. 00:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Utalgass, célgozgass, esetleg hintsd el, hogy már eléggé "kivagy"

Lehet önként jelentkezik!

De csak finoman, és úgy nem annyira levágós a szitu!

Ez függ nyilván attól is milyen a viszony kettőtök között!

2019. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el nyomulni rá, ha veszi a lapot, akkor előbb-utóbb ő fogja megkérdezni. Ha mégsem, akkor szimplán súgd a fülébe, hogy dugni akarsz vele. Ha nemet mond, akkor rögtön lereagálhatod úgy, hogy "Jesszus, te komolyan vetted? Csak hülyéskedek." Szex nem lesz, de legalább nem égsz be. :)
2019. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

#1-es vagyok...



Ja és ha elég laza, vagány a srác, már csak diliből is feldobja neked a lasztit!

Velem is volt már hasonló, igaz nem pont suliban, hanem melóban!

Haveri viszony egy kolléganőmmel, aki egyik nap mondta,hogy ráférne már egy kis huncutság, én egyből reagáltam, hogy rám is, meló után hegeszteni kéne!

Azt hittem egy mosollyal ennyi is lesz, mert tényleg inkább ilyen haveri szinten voltunk,de aztán máshogy sült el a...


33/F

2019. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szimplán osztálytárs, viszont nagyon közvetlen, aranyos fiú. Nem nehéz megkörnyékezni hiszen bárkivel szóba áll és nagyon cuki is. Viszont ez nehezíti meg a dolgot is. Így nehéz lesz megtudni, hogy állunk.
2019. dec. 4. 00:57
 5/27 A kérdező kommentje:

#3 igen, viszont nem tudom elképzelni, hogy hozzam fel.

"Figyeljetek Peti, oda tudod adni a töri füzeted lemásolni a házit? Meg azért meg is důghatnál!"

2019. dec. 4. 01:00
 6/27 A kérdező kommentje:
Meg ugye nem 30-asok vagyunk. Lehet kicsit fura lesz az a kijelentés, hogy szívesen důgnék.
2019. dec. 4. 01:01
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Édes istenem...
2019. dec. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%

1 házi nyúlra nem lövünk

2 ha nem vagy még 18, hagyd el a kategóriát

3 tini

2019. dec. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Ez a nőknek veleszületett adottságuk, bárcsak minden ilyen könnyű lenne XD! Ha ezt magyarázni kell, hogy hogy kell biztos vagy kb13 éves...
2019. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem lehetsz vmi lehengerlő, ha eddig nem figyelt fel rád magától!Nem vagy az esete, nem kell ezt tovább tetézni.
2019. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!