Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik férfi prostinál járt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi prostinál járt, az szükségszerűen tárgyként tekint a nőkre?

Figyelt kérdés
Vagy akár csak arra, akinek a "szolgáltatását" igénybe vette.
2019. dec. 4. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván csak a prostira tekint úgy!

Ha meg mindenkire, akkor gond van az ágyban!


F/33

2019. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1-es voltam...

*Agyban akart lenni!

2019. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem. Minden nőt tiszteletben tartok, azokat a prostikat is, akiknek igénybe veszem a szolgáltatásait. (Nyilván megvan az oka, amiért ezt az életet élik)


40/f

2019. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Aki jár prostihoz, az sem tárgyként tekint rájuk, hanem olyan nőként, akinek nem kell heteken keresztül udvarolni.
2019. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

már csak az a kérdés, hogy melyikre: a prostira vagy a feleségére?

amúgy feltehetnénk egy olyan kérdést is, hogy vajon tárgyként tekint-e a nő arra a férfira, aki emiatt kénytelen prostihoz menni, mert a nője képtelen kielégíteni?

2019. dec. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már miért tekintene tárgyként?

Te tárgyként tekintesz a fodrászodra, a masszőrödre?!

A prosti ugyanúgy szolgáltató mint a többi iparos!

2019. dec. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő.

Nem feltétlenül. Én nem tekintettem úgy. hanem úgy, mint akinek nem kell hetekig udvarolni, illetve az aktus előtt nem kell hosszú tiszteletköröket lefutni. Ezen túl igyekeztem "úriember" lenni.

2019. dec. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csak egy kisegítő lehetőség, ha sem időm sem energiám nincs udvarolgatni és éppen független vagyok. Ugyan úgy "bánok" vele az ágyban, mint bármelyik nővel, akivel lefekszek. Az a férfi aki tárgyiasítja a nőt, alacsony intelligenciával rendelkezhet.
2019. dec. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Annak, hogy nem súlyos kényszerből/kiszolgáltatottságból űzi az ipart, kb. 2 % az esélye. Annak pedig, hogy veled őszinte vágyból csinálja (nem pedig csak elviseli és kibírja), szinte nulla. A kérdés, hogy szívesen veszed igénybe ilyen ember szolgáltatásait? (főleg, hogy nem a legalapvetőbb szükséglet és könnyen lerendezhető magadnak is) Szemernyi kétség sem merül fel az érzéseit és méltóságát illetően?
2019. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 9-es: majd ha jobban belelátsz ebbe a témába, biztos hogy nem csak közhelyek pufogtatásával fogsz érvelni!

Az ember nem érzelmi meggyőződésből megy prostihoz!

És ezt ő is tudja!

Ez egy célirányos szolgáltatás, és évezredek óta működik.

S mint ilyen, nem elítélendő!

2019. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!