Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan másnak is hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan másnak is hogy az első szexnél nem sikerült a behatolás, és még a második alkalommal se?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még soha...
2019. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szűzek voltunk, akkor az első nem sikerült, a második is nagyon nehezen. Olyan szinten, hogy másnapra még a makkom is belilult.
2019. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Annyira fel voltam izgulva, és ideges is voltam, hogy nem állt fel a cerka. A másodiknál azon stresszeztem, nem fog felállni, így is lett. Amikor teljesen rátojtam, hogy már lejárattam magam, elveszítettem a csajt, spontán felállt és fantasztikus aktus lett belőle.
2019. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de a 4-es válaszolóhoz hasonlóan történt nálunk is a pasival.

Bár azért bennem volt,hogy biztos mégsem kíván annyira mint amennyire mondta, és csak indok az izgalom.

Nagyon régen ismerjük egymást,évek óta odavolt értem amit én nemrég tudtam meg.Alig beszéltünk korábban pár szónál többet. Most hirtelen közelebb kerültünk egymáshoz és valószínű,hogy hiányzott az az előzmény ami lelkileg is ráhangolt volna bennünket.

Kicsit bonyolult amit írok, de átbeszéltük, és mindketten így gondoljuk.A pasi rettentő készült arra,hogy végre eljutottunk idáig, nagyon izgult. Én pedig nem tudtam hogy is oldjam a feszültségét. Nem azért mert tehetetlen vagyok, agyilag nem tudtam mit kezdeni azzal,hogy nem megy.

2019. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!