Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így megerőszakolás lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így megerőszakolás lenne?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó szóval nem idegen nőről. Este szeretkezni akartunk és nem volt gumi nálunk, ő mondta hogy így nem... Én nagyon lázba voltam és így akkor is behatoltam, de nem élveztem bele. Ő nagyon dühös emiatt rám és fel akar jelenteni, de a barátnődet nem lehet megerőszakolni? Lehet ebből baj?
2019. dec. 5. 09:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem akarta, akkor megerőszakolásnak számíthat.


De! Szerintem neki egészen más a baja, például teherbe eshet. A megszakításos "védekezés" nem egy életbiztosítás...

2019. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne a barátnőd megerőszakolni? Barátnő ellen is erőszak, ha ő nem akarta...
2019. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
1%
Ha nem Svédországban élsz, kedves kérdező, akkor szerencséd van
2019. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 kisördög1 ***** válasza:
86%
Attól hogy a csajod még kell hogy ő is akarja, különben erőszak.
2019. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
szóval ha ő egy felcsatolhatóssal seggbe dug, akkor az nem erőszak?
2019. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy mi az ok, ha nem akar szeretkezni, de te mégis kényszeríted rá, az erőszak, akár rendőrségre is mehet.


De ha nem is jelent fel, gondold már végig, ezek után hogy fog megbízni benned? Mi lesz, ha legközelebb annyira "lázba leszel", hogy felpofozod vagy fojtogatod? Az hogy úgy dugod meg, hogy ő nem akarja, ugyanolyan bántalmazás.

2019. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
A megerőszakolások nagy hányada családon belül történik. Remélem sittre vágnak te szemét, ott te is megtudod milyen az erőszak! Az ilyeneket rühellik ott is! 😡🤬
2019. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

De igen Ez nemierőszak

Az egy dolog, hogy a barátnőd. Ő nemet. Mondott Szartál rá be raktad úgy h nem egyezett bele ez nemierőszak...


Ha Én meg ütlek Bal kézzel, De jobb kezes vagyok akkor gyakorlatilag Nem ütöttelek meg


Amúgy jelentettem fel én is ezert ex pasit...

Most őt dugják szárazon a böribe....


N

2019. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen fel akar jelenteni.... De emiatt úgyse lesz semmi remélem....
2019. dec. 5. 10:35
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha vetetett látleletet és a dns-ed megtalálható benne, ő pedig egyértelműen kijelentette, hogy nem akarta, akkor hosszú ideig nem kell azon aggódnod, hogy ki fog rád főzni, mert a börtönben megoldják.
2019. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!