Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzes volt a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzes volt a legelső szexuális kalandotok után?

Figyelt kérdés
Marmint aktus utani pillanatok.

2019. dec. 5. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menőnek éreztem magam 😁
2019. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit csalódtam. Nem volt rossz, de erősen túlmisztifikáltam a puncit. Azt hittem valami földöntúli érzés lesz. Persze ez nem a partnerem hibája volt, hanem az enyém.
2019. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy az élet császára vagyok :D (aztán persze rájöttem hogy mégsem, de hát ugyebár 19 évesen még másképp látja az ember a világot és attól akkor és ott még ezt érezte az ember :)
2019. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Össze voltam zavarodva.
2019. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes volt a tudat, hogy megtörtént. Szokatlan volt magamra úgy tekintenem, mint aki már túl van élete első szexuális élményén. Egyszerre voltam szomorú és boldog.
2019. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszonozták utána a puncitol,hetekig hónapokig 😂 Lehet azért mer buliban vmi idegen fruskaval voltam,meg 15 éves kb
2019. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szó szerint királynak éreztem magam, aki mindent birtokol.
2019. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát pl nálam elég korai volt tehát 15 évesen egy 13évessel csajjal... De jó volt, nem volt olyan mintha király lettem volna. De azért jó volt
2019. dec. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!