Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nem értem ezt a nőt. Miért viselkedik így?

Én egy viszonylag nagy gyárban dolgozom és velem egy műszakban van egy szerintem szép nő akinek van pasija. De kikezdtem vele, tapiig el is jutottam. (fenék-combok, ilyesmi) De van hogy egész mérges és a teste közelébe sem enged. De ha nem lát egy ideig, elkezd keresni és oda megy ahol én vagyok. Most akkor az érdeklődés a hazug, vagy a tiltakozás? A pasija nem igazán tud erről az egészről.

2019. dec. 5. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok

Nah, szép kis pasija lenne ha tudna róla hogy a nőjét taperolják és szó nélkül hagyja :D

Ha tapiig eljutottál akkor már nem a 0-án állsz, de azt mi nem tudhatjuk hogy ő mit akar tőled. Lehet csak kis figyelmességet, flörtöt és nem többet, lehet mindent, vagy bármit. Érdeklődj, udvarolj és megtudod (bár nem túl korrekt hogy félrelép) mi nem tudjuk kitalálni hogy a csaj meddig akar elmenni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. dec. 5. 18:30 Privát üzenet
Valószínűleg ő sem tudná megmagyarázni a viselkedését, csak csinálja ami éppen eszébe jut.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2019. dec. 5. 18:39 Privát üzenet
mikike777 nevű felhasználó válasza:

valószínűleg egy befásult kapcsolatban élő nővel akadtál össze,akinek jólesik az érdeklődésed,az újdonság varázsa. jó eséllyel csak játszik veled,de neked kell érezned hogy a csaj dönthető-e

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2019. dec. 5. 19:19 Privát üzenet
Azt a módszert nem ismered hogy esetleg megkérdezed, vagy csak beszélgetnétek egy kicsit néha.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. dec. 5. 19:58 Privát üzenet

Kérdeztél már nőt arról, hogy néha miért engedi fogdosni a seggét máskor meg miért nem? (Tekintsünk el a kapcsolatától.)

És kaptál értelmes választ?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2019. dec. 5. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rákérdeztem már, de konkrétan azt mondta, hogy "Nem vetem észre hogy megfogod." ami egy elég nyilvánvaló hazugság. De még ha valami érzéketlensében szenvedne is, vállon is pusziltam ahova oda nézett. Elvileg szerelmes. Kértem hogy próbáljuk meg mi ketten kicsit komolyabban, arra is nemet mondott. Vagyis ha csinálnék egy hangfelvételt akkor semmi sem látszana rajta. Egy videón viszont minden.

# 6/6Időpont 2019. dec. 5. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Szeretem a barátom nagyon de néha pont úgy viselkedik mintha nem is felnőtt lenne, hogyan kezeljem ezt az adott szituációban?
Milyen egy szűz lány az ágyban? Mármint hogyan viselkedik mennyire meri a dolgokat megcsinálni vagy az irányítást átvenni?
Honnan észrevehető ha egy férfi megd*gna egy not? Hogy viselkedik?
Normálisan viselkedik a barátom?
Miért viselkedik sok lány így az ágyban?
Férfiak, mit léptek, ha azt érzitek, hogy elsö szex alkalmával nem remekeltetek a csajnál és emiatt a csaj huvösebben viselkedik, lerázóbb?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!