Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem ezt a nőt. Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a nőt. Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Én egy viszonylag nagy gyárban dolgozom és velem egy műszakban van egy szerintem szép nő akinek van pasija. De kikezdtem vele, tapiig el is jutottam. (fenék-combok, ilyesmi) De van hogy egész mérges és a teste közelébe sem enged. De ha nem lát egy ideig, elkezd keresni és oda megy ahol én vagyok. Most akkor az érdeklődés a hazug, vagy a tiltakozás? A pasija nem igazán tud erről az egészről.
2019. dec. 5. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nah, szép kis pasija lenne ha tudna róla hogy a nőjét taperolják és szó nélkül hagyja :D

Ha tapiig eljutottál akkor már nem a 0-án állsz, de azt mi nem tudhatjuk hogy ő mit akar tőled. Lehet csak kis figyelmességet, flörtöt és nem többet, lehet mindent, vagy bármit. Érdeklődj, udvarolj és megtudod (bár nem túl korrekt hogy félrelép) mi nem tudjuk kitalálni hogy a csaj meddig akar elmenni.

2019. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő sem tudná megmagyarázni a viselkedését, csak csinálja ami éppen eszébe jut.
2019. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg egy befásult kapcsolatban élő nővel akadtál össze,akinek jólesik az érdeklődésed,az újdonság varázsa. jó eséllyel csak játszik veled,de neked kell érezned hogy a csaj dönthető-e
2019. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt a módszert nem ismered hogy esetleg megkérdezed, vagy csak beszélgetnétek egy kicsit néha.
2019. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Kérdeztél már nőt arról, hogy néha miért engedi fogdosni a seggét máskor meg miért nem? (Tekintsünk el a kapcsolatától.)

És kaptál értelmes választ?

2019. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem már, de konkrétan azt mondta, hogy "Nem vetem észre hogy megfogod." ami egy elég nyilvánvaló hazugság. De még ha valami érzéketlensében szenvedne is, vállon is pusziltam ahova oda nézett. Elvileg szerelmes. Kértem hogy próbáljuk meg mi ketten kicsit komolyabban, arra is nemet mondott. Vagyis ha csinálnék egy hangfelvételt akkor semmi sem látszana rajta. Egy videón viszont minden.
2019. dec. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!