Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szeretkezni egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szeretkezni egy másik emberrel? Miért szeretik az emberek a szexet? Mi abban a jó?

Figyelt kérdés
Én még soha nem szexeltem,azért érdekel ez a téma.Úgy hallottam a hímneműeknek fontosabb a párzás,mint a nőneműeknek.Igaz ez?Ti mit szerettek a szexben?Miért nyújt élvezetet?Mihez tudnátok hasonlítani?Olyan mint amikor megisztok egy pohár vörösbort?Vagy olyan mint amikor megvesztek egy tányér rakott krumplit és jóllaktok vele?Ugyanolyan fontos a szex mint a mindennapi étkezés?
2019. dec. 5. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert ez jelenti a testi örömöt.
2019. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1-es én azt hallottam hogy vannak hímneműek akik nem kevés pénzt is fizetnek nőneműeknek ezért a testi örömért.
2019. dec. 5. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Te lenni földönkívüli?
2019. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3-as engem érdekel ez a téma.Nagyon sokat hallok a szexualitásról és érdekel hogy az emberi lényeknek miért olyan fontos a szexuális vágyuk kielégítése.
2019. dec. 5. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan mint egy pohár vörösbort meginni, se nem mint egy tányér rakott krumplit - hanem jó partnerrel kb. tízezerszer jobb :) Ha nem kívánod a szexet akkor úgysem fogod megérteni, kb. mint süketnek magyarázni a zenéről. Maradj meg a rakott krumplinál :D
2019. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan, enni minden nap kell, szexelni talán elég csak minden 2-3. napon. Tovább testi munka, sport, mozgás, kemény feladat. A szüzek azt hiszik, mekkora állatok lesznek, hogy majd végigk*rják az estét, nagyon nem így van.
2019. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6-os tehát hasonló élményt nyújt,mint amikor az ember elmegy edzőterembe ahol súlyzók meg kerékpárok vannak?
2019. dec. 5. 22:16
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Az írásaid alapján elgondolkodtam, hogy tényleg földönkívüli vagy-e :D Vagy egy nagoyn elzártan élő ember, esetleg 10-13 éves gyerek. :D


Nos, a szex nem nagoyn hasonlítható semmihez. Kémiailag az agyban talán oylan, mintha megennél egy nagy adag csokit, de persze sokkal erősebben. :D


Ha egy másik embert megkívánsz, akkor elindulnak a testedben bizonyos folyamatok. Amik érintések hatására fokozódnak, így a férfi arra vágyik hogy a lány vaginájába dugja a vértől megduzzadt péniszét, és a lány is vágyik erre.

2019. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-as tehát hasonló mint amikor elsétálok egy pékség előtt,megérzem a friss péksütemények illatát és hirtelen megéhezem:)
2019. dec. 5. 23:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Hasonlo, de megis mas. az ehseget lent erzed a nemiszervednel:D
2019. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!