Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtam kívül már senki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül már senki nem szűz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés hogy körülöttem már szerintem senki nem szűz, csak én. Mindenki olyan könnyen szed össze lányt, akár kalandra. De én még mindig szűz vagyok, és már 22 éves vagyok. Nem kalandot akarok, hanem kapcsolatot.

Olyan fura hogy másnak olyan könnyen megy ez. Bár azokat nem irigylem akik sok lánnyal voltak, mert szerintem nem az a normális dolog. Meg egy idő után ahoz szokik hozzá az ember, így nem is akar majd párkapcsolatot, szerintem.

Nagyon zavar annak a gondolata hogy nem volt még barátnőm.


2019. dec. 5. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most másoknak akarsz megfelelni, vagy a saját életed élni? Egyébként meg nincs ráírva a homlokodra hogy szűz vagy.

Adok neked egy tippet: ha körülötted már mindenkinek van párja, akkor lesd el a "trükkjeiket" nézd meg hogy csajoznak, hallgasd meg hogy jöttek össze. Van valami különleges szupermen képességük? Nincs? Na akkor neked is menni fog :)

2019. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szóló jól mondja. tanulj mástól, kezdeményezz,és ne félj a kudarctól!
2019. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23 évesen vesztettem el, megértelek. Viszont senkinek nincs a homlokára írva, hogy szűz.
2019. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Sokkal többen azok,mint gondolod .

Csak tagadják .

2019. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. De általában nem keseregtem rajta, túl sok egyéb jó dolgot találtam az életben. Úgy voltam vele, hogy majd csak összejön valakivel... Addig is igyekeztem beleélni magam mások helyzetébe, tanulni mások tapasztalataiból, hogy ha összejön, azért mégse azon a szinten legyek, mint egy először próbálkozó nyolcadikos. (megérte - első barátnőm azt hitte, csak hülyítem, hogy tényleg ő az első)
2019. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal többen azok,mint gondolod. Csak tagadják."

Ha az összes haverod nővel állít be, ott elég nehéz bármit is félreérteni.

2019. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!