Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ondó mennyisége és a lövellés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ondó mennyisége és a lövellés mitől függ?

Figyelt kérdés

A barátommal most csináltuk először a pettinget. Neki én vagyok az első barátnője. Volt izgatás kézzel, szájjal. Végül kézzel fejeztem be neki, de alig észrevehetően volt orgazmusa. Hangot közben amikor szájjal csináltam adott ki. De amikor elment nem, és kevés sperma jött, és nem is lövellt, hanem folyt.

Mitől függ a mennyisége és a kijövése?

20/l


2019. dec. 5. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor ment el utoljára

Mennyi idő alatt ment el

És a gének is közbeszólnak, van akinek mindig ilyen

Plusz ugye hogy ténylegesen mennyire élvezte.

Ha ideges volt, az egy picit visszavesz, de legalább állt neki


És pont ez érdekel a legjobban?

2019. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Hat h mitol fugg azt nem tudom.

De amikor a baratomnak eloszor csinaltam(mindkettem szuzek voltunk), akkor kb 2 oran at simiztuk, nyaltuk faltuk egymast

Mellefekve vertem ki neki es a feje felett a falra lott es mellkasig lett gcis.

Azota is jot nevetunk ha eszunkbe jut :D

2019. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja

18/L

2019. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindentől függ. Elsősorban attól, hogy előtte mennyivel volt valakinek orgazmusa. Itt arra gondolok, hogyha például napok óta nem volt akkor sokkal nagyobb mennyisége tud egy férfi produkálni, mintha pár órával előtte már elélvezett volna. Nagyon fontos tényező tud még lenni az is, hogy mennyire tudja magát valaki elengedni és mennyire van felizgulva. Izgalom és izgalom között is vannak különbségek. Nálam van olyan, hogy nem mindig sikerül jól és olyan kis kellemetlen rövid az orgazmus és tényleg csak kifolyik vagy egy apróbb lövés történik, de van olyan is amikor nagyon jól sikerül és nagyon fel sikerül izgulni, olyankor nem ritka, hogy 5-6 nagy kilövellés is történik és jelentős mennyiség jön. Ezzel szerintem más is így van, de nem tudom biztosra mondani, hogy mindenki képes úgymond a nagy kilövellésekre. Én magamon azt is hogy néha úgymond be tud sülni és utána már nem lesz olyan kellemes az orgazmus. Ez igazából a harmadik jelentős tényező ami az izgalmi állapotban lévő idő vagy ameddig az inger éri a nemi szerved. Az orgazmus mértéke és általában a sperma mértéke is, ha az egyes pont ennek nem tesz keresztbe akkor növekedni fog, az izgalmi idő növekedésével. De ennek kapcsán van olyan amit említettem is, hogyha az a cél, hogy minél tovább ingerled egyszer csak úgymond túlmegy azon a határon ami amolyan kritikus pont és elélvezni nem sikerül, de utána valahogy negatív irányba fordul az izgalmi állapot vagy inkább jelentősen visszaesik és mivel az adott ponton már túlmentél de volt egy megszakadás így elélvezni el fogsz, de nem fog jól sikerülni.


Nem kell ezeknek egyébként nagy jelentőséget tulajdonítani. Minden orgazmus más. Sokszor még a fáradtság a stressz és az is befolyásolni tudja, hogy mennyire tudja valaki saját magát elengedni és mennyire van mondjuk zavarban, főleg első alkalomnál.

2019. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mennyiséget*

Én magamon azt is megfigyeltem hogy néha..*


Remélem azért érhető amit írtam, még a kihagyások ellenére is. Fáradt vagyok nagyon.

2019. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően két tényezőtől függ: mikor volt utoljára ejakulációja (mikor sült el utoljára) és attól, hogy mekkora a prosztata "befogadóképessége". Van akinek teljesen teli is csak 1-2 cm3, szinte pár csepp, másnak meg deciliter mennyiségű.
2019. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csomó mindentől függ, nekem azt vettem észre változik ciklusosan 1-2 havonta, hogy csak kifolyik-e vagy lövell.

a sperma állagától függ szerintem meg az izomzattól.


de olyan igazi messzire lövő csak tinikoromban volt :(

2019. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem jól lőtt, ha most volt az első...?

Talán sokat olvastad Texas Bill, a fenegyerek című könyvet? :)

2019. dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor spriccelt,lövellt ha igazán élveztem az volt az igazi orgazmus.Ha csak kifolyik az nem volt nagy durranás :( A mennyisége is függ ettől valamint attól milyen rég volt az utolsó orgazmus.De szerintem egyénenként más.Pl tudom úgy szeretik sokan jobban ha maguknak verik ki szerintem meg sokkal jobb és izgatóbb ha a lány csinálja.
2019. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!