Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub férfiként semmi esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub férfiként semmi esélyem lányt találni?

Figyelt kérdés
Nem, nem dominát keresek, aki csak aláz. Bár az is izgat :D De azért igénylem a tényleges szexet, de úgy hogy a lány uralkodik rajtam és irányít is. Alázhat is persze. De úgy érzem, sosem találok már ilyen lányt.

#szex #alárendelt #doomináns
2019. dec. 5. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De lehet találni,nem is túl ritka az ilyen...én már voltam ilyen lánnyal,aki nem alázotz,de ő diktálta a tempót(én is sub vagyok),de csak alkalmi kapcsolat volt:/

Engem is izgat hogy alázanak,rendesen subként,de ahoz még nem találtam partnert

19/F

2019. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

én is sub fiú vagyok, még a nagyon talpraesett, magabiztos lányok is elvárják, hogy a hálószobában én legyek az úr, sajnos.

szerintem az a gond hogy a lányok közΩtt nagyon nagy stigma ez :(

2019. dec. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarlak lelombozni de minimális az esély ilyen lányt találni. A legjobb az lenne ha leszoknál erről ami a te hosszútávú érdeked lenne.
2019. dec. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát az van kis pötsim hogy mi férfit akarunk az ágyba és nem papucsot meg disz búzadarát

N

2019. dec. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
A magyar nők közt rendkívül gyenge a kínálat, tudjuk milyen ócskák minden szempontból. De külföldivel esélyesebb!
2020. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
#4-es te totál félreértelmezed a kérdést...
2021. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5# Sfej
2021. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van esélyed találni, de kitartónak kell lenned. Sok év után találtam egy fiatal switch lányt. Olyan szexi hogy azt se értem mit akar pont tőlem.
2021. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semmi
2022. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van esélyed!

Keress egy tipikus fekete pirulás feministát, vagy egy konzervatív férfigyűlölőt, esetleg egy sima femcelt (utóbbit tudsz legnehezebben, noha elég sok van belőlük)


Ne félj, itt az oldalon is vannak olyanok, akik még a szart is kivernék belőled! Van az a 2 csillagos FemiNazi. Szexualitás témakörben szokta toxikálni a tapasztalatlan és/vagy elesett,csalódott nők lelkét. Biztos felismered 😉


Na hogy vele lenne-e szex azt nem tudom, kezdésként talán megdugna (egy felcsatolhatóssal vagy igazival, mert lehet hogy amúgy faszi)


F39

2022. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!