Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szexeltetek már fekete (néger) lánnyal?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Hogy ismerkedtetek össze? Hol lehet Magyarországon ilyen lányokkal ismerkedni?

2019. dec. 10. 02:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

nekem volt tanzániai barátnőm, külföldön ismertem meg, alapvetően a fekete lányok egyáltalán nem voltak az eseteim, de ő más volt, vicces és "pajkos" és művelt is.


magyarországon szerintem esélytelen.


ja hogy a szex milyen volt... most komolyan? ha egy sötét szobában történne nem is tudnád, hogy nem fehér a lány.. mondjuk ő elég sportos volt meg jó volt a ritmusérzéke, zseniálisan táncolt is, az ilyet megérezni de egy fehér lány is lehet sportos meg jó táncos.

talán csak annyiban nyilvánult meg, hogy fekete, hogy volt egy ilyen forradalmi lázadó érzésem, főleg mert mindenhol az utcán mindenki úgy megbámult minket, hogy olyat csinálunk amit "nem szokás", szóval ilyen tiltott gyümölcs érzés, erről beszéltünk is és neki is dettó.


kb. ennyi csak azért mert fekete ne gyere össze senkivel... de ha van egy szikra... ;)

2019. dec. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen egyetemen volt itt erasmussal a lány , angliából de fekete volt
2019. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Hol? Barhol:D nekem van tobb (igaz felver) fekete ismerosom. Ok magyarok es szerintem szebbek is mint a teljesen fekete emberek
2019. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Nem, és nem is szeretnék.
2019. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Még nem, de volt olyan aki külsőre tetszett.
2019. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Barátomnak az exe fekete volt. Elèg féltèkeny is vagyok rá. :D N
2019. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos még nem! Pedig régóta szeretnék!
2019. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Néger lánnyal nem voltam. Azt vettem észre, hogy nézz ki bármennyire is jól férfiként, valamiért a fekete, muszlim, japán, koreai lányok ignorálnak alapból. Voltam már együtt zsidóval, románnal, és finnel, és ők nyitottabbak voltak erre, ha nagyon normálisan közeledtem hozzájuk.
2019. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Olyan mint nem néger nővel, ugyanaz van neki lent mint a nem négereknek, maximum benned van a tudat, hogy négerrel vagy.
2019. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
nem kifejezetten vonzanak, egyszer láttam viszont egy fiatal(kb 18) kékszemű néger lányt pesten, na ő nagyon különleges és igéző volt(teste is vékony magas formás) - vele nagyon is el tudtam volna képzelni szexnél többet is.
2019. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!