Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett elvárás, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett elvárás, hogy idősebbel kell összejönni?

Figyelt kérdés

Van egy párom, velem egy idős, nagyon jól megvagyunk, az ágyban is minden tökéletes.

Aztán vannak olyan beszélgetéseim, ami miatt már meg sem nézem a privátokat:

Beszélgetünk az emberrel, teljesen normálisnak tűnik, én pedig örülök, hogy végre egy normális ember! Aha! Elmondom, hogy milyen jól megvagyunk a mostani pasival, és, hogy jó a szex meg minden. De ő meg azt mondja, hogy talán ki kéne próbálnom idősebbel.

Erre én azt mondom, hogy, nem mivel nem vonzódom az idősebbekhez és amúgy is jó a jelenlegi párommal.

De azért ki kéne próbálnom idősebbel mindenképp, mert egy idősebb többet tud nyújtani, mint egy fiatalabb meg érettebb, meg jobb az ágyban!

De ez nem így működik! Nem érted, hogy most jól megvagyok a jelenlegi barátommal és nem is olyan a beállítottságom, hogy érdekeljenek az idősebb pasik?


Utána meg rohadjak meg!

Veletek is volt ilyen?



2019. dec. 10. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

“jól megvagyunk a mostani pasival, és, hogy jó a szex meg minden”


Aha. De azért idegen férfiakkal privatozol és szexről beszelgetsz velük. Miért nem vagy őszinte magadhoz és vallod be, hogy valami hiányzik?

2019. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez nagyon egyszerű. Az idősebbek azt mondogatják, hogy ők nyilván jobbak, tapasztalat stb, a fiatalabbak meg azt, hogy dehogy jobb az idősebb, fiatalok sokkal jobbak.

A valóság az, hogy minden korosztályban vannak bénák, nem a kortól függ, hogy valaki milyen az ágyban.

Lehet valaki tök béna, ha annyira vonzódsz hozzá, hogy számodra akkor is ő lesz a tökéletes.


Szóval a lényeg, ne hagyd magad befolyásolni és ne hallgass az ilyen marketing szövegekre.

2019. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.Amíg ezeket nem írják, szerinted honnan tudom, hogy férfi vagy nő az illető, ezekből az értelmetlen álnevekből sem tudok sokat leszűrni!


2.Az a mondat is ott van, hogy "Ami miatt már NEM nézem a privátokat! Khm!

2019. dec. 10. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert a mai kor élteti a folyamatos mértéktelen fogyasztást.

Ez a szexualitásra is igaz és ennek ez van a mélyén.


Azt jelenti hogy neked ki kell próbálnod egy idősebbel mert az beked jobb lesz. Mert mindig van jobb amit ki kell próbálni. Nem számít a gerincesség, a méltányosság, a tisztelet vagy a szeretet a másik ember iránt. Főleg ha ez akadályoz abban hogy minél jobban és jobban élvezkedj akkor is ha ezzel a saját lelked rombolod.

Kizsigerelni, felhasználni, kitaposni kell a másikat és ha elromlott menni egy újért.


A mértékletesség bűn magaddal szemben mert megfosztod magad egy nagyobb orgazmustól. Nem számít ha jelenleg akár napjában 6szor kapod meg akkor is kell a több, jobb, nagyobb.


Legalábbis ez az ami miatt elvárás lett ebből az egészből.


Vajon a tényleges monogámia és a klasszikus család modell miért lett olyan ritka ha nem ettől a mentalitástól?

2019. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az előzőhöz hozzá tenném, hogy volt olyan is, amikor nővel kezdtem el beszélgetni. :) (legalábbis úgy tudtam)

Gyakori kérdések varázsa :)

2019. dec. 10. 12:00
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Miből vontad le a következtetést, hogy "elvárás"? Azért mert egy idősebb pali azzal a dumával akar rávenni, hogy lefeküdj vele, hogy az idősebb palik tapasztaltabbak, még nem nem jelenti azt, hogy társadalmi elvárás lenne, hogy egy fiatal nőnek csak idősebb pasija lehet. Az idősebb pasik szokták ezt érvként felhozni, ha meg akarnak fűzni egy fiatalabb lányt, de ennyi.
2019. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 én sem szeretem a monogámiát, de vannak határok!

És van az úgy, hogy az ember egyszerűen valamit nem akar kipróbálni.

Például mindig is gyűlöltem a cigit és nem is próbáltam soha. Azt hiszem nem halok bele, hogy nem próbáltam ki. És, ha nem jönnek be az idősebbek, akkor figyelmen kívül hagyom őket ennyi! Nem értem mi ebben a furcsa!

2019. dec. 10. 12:04
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 ha így van ennek nagyon örülök!

Abból következtettem erre, hogy már sokan próbálkoztak ezzel a dumával.

2019. dec. 10. 12:05
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha vissza utasította őket mindig, általában azt kaptam, hogy mekkora $zar ember vagyok, hogy én nem akarok idősebbel lefeküdni és, hogy nekem a fiatal kisfiúk jönnek be. (pedig teljesen rendben van a jelenlegi párom is)
2019. dec. 10. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézheted a privátokat de legközelebb tiltsd le a majmot az első utalásnál.
2019. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!