Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság hogyan lehet jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogyan lehet jól kommunikálni azt egy hölgynek, hogy één bizony csak egy szexuális együttlétet szeretnék Tőle? Csak szeretkezni akarok, és nem pedig kapcsolatot.

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
:D
2019. dec. 11. 18:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is erdekel
2019. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Valószínűleg sok pénzt lobogtatva, és elég kevés nő jelentkezne rá, csak a hivatásosok.

Sajnos ebben is a nő választ, ha pont kifogsz egy ilyen csajt akkor nyert ügyed van

2019. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg neki ezt nyiltan azt csá
2019. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem mindegy,hogy egyszeri alkalomra keresel valakit,vagy hosszabb távú szexkapcsolatra. Ha egyszeri alkalomra az vagy spontán jön össze, vagy eleve olyan nőt keresel (pl. prostit) akinek nem kell magyarázkodnod ezért.

Ha hosszabb távra keresel szexpartnert fontos,hogy ne rejtsd véka alá ezt, és ne kábítsd azzal a csajszit,hogy tartós párkapcsolatot akarsz. vállald fel a szándékodat.


Csak tippek: baráti társaságban, ismeretségi körben találhatsz olyan lányt aki egyelőre nem akar párkapcsolatot viszont szexre szüksége van, megbízható pasit szeretne.

Kereshetsz itt, az gyk oldalán is, bár ez nem társ/partnerkereső, de remekül működhet akként is.


Nézz szét a közösségi oldalon, keress olyan lányt a közeledben aki kellően kihívó profilképet tett ki és egyedülállónak van írva a kapcsolati státusza. Irj rá.


A szöveg amivel ismerkedhetsz...mindegy,hogy mi célból keresed, de egy nőnek fontos,hogy nőként tekints rá. Ezt azért hangsúlyozd. Pl. emeld ki azt,hogy mennyire bejön Neked külsőre, pont ilyen az eseted. Legyél Vele kedves, figyelmes, pontosan úgy, mint egy normál kapcsolatban.

DE: azt az elejétől kezdve vállald fel,hogy Te nem szeretnél komoly kapcsolatot, egy számodra vonzó nőt keresel szexre.


Amivel kezdhettem volna: egy ilyenhez azért kellően jól kell kinézned, kellően tudnod kell kommunikálni és bár a saját vágyad kielégítésére keresel valakit, azt sem árt ha ez kölcsönösségen alapszik.

2019. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy leírtad: megmondod neki, hogy tetszik neked, de csak szexet akarsz és semmi többet. Nem fogja mindenki elfogadni, de legalább korrekt vagy és nem csapsz be másokat, úgyhogy azt mondom sok sikert :)
2019. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Millió-millió köszönet a válaszaitokért.:) Ötös főleg. Tényleg fontos az empátia. Elmondani az elejétől, hogy mi merre-hány méter a szándékokkal kapcsolatban, és a figyelem.
2019. dec. 11. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Waze! Meg kell mondani! Önkiszolgáló étteremben kajáltam haverommal,amikor szemben leült egy gyönyörű alkattal megáldott szöszi. Áthívtam az az asztalunkhoz ,elhívtam egy italra ,két óra múlva már gyűrtük egymást egy hotel szobában... A nők is EMBEREK! Csak hülyén fejezik ki magukat olykor...
2019. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Waze!: D Értem, és köszönöm válaszod.
2019. dec. 12. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as.,..azért ez nagyon egyedi történet...
2019. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!