Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha prostival akarom elveszteni?

Figyelt kérdés

Van jó pár lány ismerősöm és mindig jól elbeszélgettem velük de egyszerűen egy szint után képtelen vagyok "magasabb" fokozatra kapcsolni, közelebb és végül tényleg nagyon közel kerülni. Lassan 21 leszek és úgy érzem kimaradok, lemaradok valamiből ha nem lépek. Eddig is volt már pár lány akivel megtörténhetett volna de mint írtam, nem tudok átlépni egy szintet.


20F



2019. dec. 11. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz. Túl van misztifikálva a szüzesség. Attól, hogy voltál már lánnyal nem fog megváltozni az életed. Nem leszel egyik órára másabb ember. Ne várj tőle nagy változást. Csak lesz egy tapasztalatod, hogy milyen a szex.
2019. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked az szex, hogy egy hozzád nem vonzódó idegent lefizetsz, hogy engedje használni a testét, és ettől közelebb érzed majd magad azokhoz az ismerőseidhez, akiknek volt már társuk, akkor persze, mindenképp.
2019. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz???
2019. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz
2019. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én azon a véleményen vagyok hogy egy fizetős lány csak dobni tud egyesek önbizalmán. nem egy ilyen esettel találkoztam amikor a srácnak a fizetős pina annyira jót tett hogy szinte más ember lett a nőkhöz való sikereit illetően. szóval ne agyalj,hanem farkalj meg egy bérbarátnőt :)
2019. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Toljad nyugodtan. Ez a kor már kezd "veszélyes" lenni szűzként.Egyre nehezebb és nehezebb lesz önerőből. Minden nap számít...


Főleg mert nem tudod mi a cél, annyira beszorongsz a témától. Menj el, próbáld ki egy gonddal kevesebb.


Viszont sohasem szabad elmondani senkinek.

2019. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Add neki oda bátran. Neked az nem kell :D
2019. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Csókkal próbálkoztál már? :) Nem gáz, de ettől még nem biztos hogy jobban fog menni a csajozás, csak fizettél a szexért. Ha viszont oldja a gátlásaidat, vagy a szüzesség miatti frusztrációdat akkor csináld, még jól is kijöhetsz a dologból. Óvszert azért használj és ne útszélihez menj. Ha már prostizol akkor legalább add meg a módját :)
2019. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, valószínűleg én is ezt fogom tenni F
2019. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!