Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy lánnyal, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, de elég sok partnere volt előttem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Összejöttem egy 22 éves lánnyal, én 28 vagyok.


Én elég vidéki, monogám életet éltem fiatal koromban, a legtöbb kapcsolatom hosszú volt, leghosszabb 6 év. Összesen volt eddig 4 hosszabb kapcsolatom akikkel le is feküdtem.


Aztán egyik éjszaka beszélgettünk erről, ő mondta, hogy elvesztette már 14 évesen a szüzességét. Volt neki olyan, hogy 2 barátja volt, mert az egyik kapcsolatából már kilépőben volt, de már az újba is belekezdett, igaz ez régi story volt. Viszont őszintén szólva engem eléggé felborzolt kicsit. Olyan sok barátjával nem feküdt le, asszem 5-öt mondott. Viszont nagyon sokat pasizott előttem, mert bevallása szerint is eléggé kapcsolatfüggő és sok olyanja volt, hogy 2-3 hónapokra volt kapcsolata, de a szex részébe elég nehezen megy bele (mert azt mondta azt annyira nem is igényli).


Tudom tiszta lappal indítunk, de őszintén szólva nekem eléggé elvette az egésztől a kedvem. Tudom én egy kicsit konzervatív is vagyok, a szüzességem is 18 évesen vesztettem el, én nem voltam ilyen tomboló típus fiatalon, meg őszintén szólva most sem. Mert el vagyok egyedül is, nem feltétlen keresek párt ha szingli vagyok.


Nektek mi a véleményetek? Nem a mocskolódó kommentekre vagyok kíváncsi, csak kicsit nekem olyan szaga van, hogy na én vagyok idén az 5. palimadár, csak legyen valaki alapon aztán igy nekem elég komolytalannak tűnik most igy.. Bár ő azt mondja, hogy többet érez, mint a korábbiakkal mert azokkal azért volt, hogy ne érezze magát egyedül.


Na nem ragozom, vélemény?


Maradjon a tiszta lap és ne agyaljak a dolgokon vagy a mai fiataloknál ez most már az alap?



2019. dec. 12. 06:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Nézd ha téged zavar az hogy nem apáca zárdába vonult akkor hagyd békén ezt a lányt

Mind kettőtöknek jobb lesz


26N

2019. dec. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az előttem lévővel:)
2019. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én kedvelem nagyon, szerintem ő is engem, régóta ismerjük egymást egyébként, csak most lett belőle párkapcsolat.


Ő azt mondta, hogy le vagyok már maradva és a mai csajok, már mind ilyenek, őszintén szólva ezt a részét tényleg nem tudom, mert nem szoktam kiskorú lányokat fűzögetni.


De tény, hogy ez a közöttünk lévő 6-7 év különbség észrevehető gondolkodásban, meg hogy mi volt már a módi középiskolában náluk, hogy mindenki mindenkivel összejött kb, legalább is ilyeneket mesélt.

2019. dec. 12. 06:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel senni baj.
2019. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az a véleményem, hogy őszinte volt veled, pedig az egészhez baromira semmi közöd mi volt előtted!

Másrészt az embernek vannak szükségletei, az okos ember férfi vagy nő teljesen mindegy, "elveszi ami neki kell".

Attól, hogy neked nincsenek szükségleteid, vagy kézzel intézed el, az a te magánügyed ahogyan a sok pasi az Ő magánügye.

Ha ezen rágódsz nem konzervatív vagy hanem buta.

2019. dec. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ebben is van valami, igazából lehet az én gondolkodásmódomban van a hiba, de ez tényleg igaz, hogy ami előttem volt, az nem velem kapcsolatban történt.


Mi pedig tiszta lappal indultunk.


Köszi a válaszokat!

2019. dec. 12. 07:07
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Bocs de mi az hogy ‘eleg sok partnere volt elottem’? O 5 pasival fekudt le, te 4 lannyal. Mirol beszelsz?:DDD

Egyebkent meg ha 20 faszival is lett volna, akkor sem ez szamit, ra se kellett volna kerdezned, egy erett felnott ember nem firtat ilyesmiket. Ez a mult, ha kedveled a lanyt es osszeilletek akkor nem ertem minek agyalsz azon hogy a multban mit csinalt. Koncentralj inkabb a jelenre es a jovore. Kifizetodobb es ez az elet minden teruletere vonatkozik. Hajra;)

2019. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatra gondoltam, de igazad van, hogy tévesen fogalmaztam.


Kicsit megvilágosodtam, tényleg sokat agyaltam régen is ilyeneken, hogy az emberek hogy élték a múltjukat, de a tiszta lappal gondolkodásmódot kell majd erőltessem.


Köszi mindenkinek az építő jellegű kommenteket.

2019. dec. 12. 07:19
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Fogd fel pozitívan - legalább már kitombolta magát :) (bár 5 partner 20-on évesen nem nevezhető soknak, de mindenki másképpen gondolja)

Ne az foglalkoztasson, hogy előtted mi volt, hanem hogy köztetek mi van. Egyébként az #1-es hozzászólásában sok igazság van. Ha ekkora a gondolkodásmódotokban, értékrendetekben a különbség az nem túl jó előjel. Döntsd el, hogy szereted-e, bízol-e önmagadnak, el tudod-e fogadni így is, te tudod mit érzel.

2019. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Más az értékrended, én ugyanilyen vagyok mint te csak nőben. Engem is zavarna. De az is igaz, hogy a mai nők nagy része valóban mindenkivel képes összefeküdni, ebben teljesen igazat mondott. Ma már az a fura, ha mondjuk csak 2 vagy 3 partnered volt, és az orrod alá dörgölik, hogy miért nem egyéjszakázol meg ilyesmi.

Engem például érdekel, hogy hány emberrel volt együtt a leendő párom, nem szívesen szeretnék elkapni egy jó kis HPV-t vagy társait. Ma brutál felelőtlenek az emberek szex terén, gumi nélkül és mindenkivel. Minél tőbb partnerrel volt együtt valaki, sokkal nagyobb az esély, hogy hordoz valamit (és lehet, hogy nem tud róla). Szóval akik azt mondják, hogy ez a múlt és semmi közöd stb. sosem értettem, igenis közöm van, mert az én egészségemet is kockára teszem.

2019. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!