Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdeklem vagy mégsem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Élőben egy srác tetőtől talpig méregetett, amikor elmentem mellette, direkt hátranéztem, hogy bámul-e, és láttam, hogy hátra volt fordulva. Aztán én a mellette lévő padsorban ültem le, és hátranéztem valahová, ő engem nézett, aztán ugyanoda nézett, mint én. Mikor újra összenéztünk rám is köszönt, de aztán elkezdődött a rendezvény és nem láttam többet. Facebookon a résztvevők közt elkezdtem keresni, meg is találtam, de láttam, hogy innen nagyon messze, vagy 5 órányira lakik. Ekkor el is vetettem a bepróbálkozás gondolatát, de sokat agyaltam rajta és végül 2 hónappal később bejelöltem,ráírtam. Nagyon kedves és érdeklődő volt, másfél órán át dumáltunk. Én 2alkalommal írtam rá, ami miatt már tökre szégyenlős voltam, hogy mintha nyomulnék. Viszont ő magától azóta sem írt, csak lájkolja a képeim továbbra is minden felületen meg nézi a Facebookra kitett történeteimet rendszeresen. Most akkor őt érdeklem vagy nem?



20/L


2019. dec. 12. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván
2019. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az h még nézi nem jelent semmit

Ha egy pasi akar valamit nem ennyire töketlen

N

2019. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdekelsz!
2019. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem érdekled, h tegyen is érte vmit. Lájkolgat stb, de ha te nem írsz neki akkor ő sem fog. Ennek több oka lehet. Lehet h csak nem mer kezdeményezni, vagy tényleg nem éedekled, és ha írsz neki akkor csak jó neveltségből visszaír neked.


L

2019. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de nem akar távkapcsolatot.
2019. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!