Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használt bugyikkal tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használt bugyikkal tényleg több milliót lehet keresni?

Figyelt kérdés

Neten olvastam, hogy vannak olyan emberek akik erre milliót költenek.

Ez így van?


2019. dec. 12. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
te beteg vagy.álmodj.
2019. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milliókat biztos nem. Néha izgalmas beszerezni néhányat. De ahhoz már nagyon elvetemültnek kell lenni hogy valaki erre költse a pénzét.
2019. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Kb 2000 ft/db. 5000db-ot eladsz, megvan az első millió.
2019. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nyilván nem egymillió per ember, hanem összesen egymilliót költenek. Gondolom. Amúgy ha ebből milliókat lehetne összefarmolni, mindenki ezt csinálná. Még én is bugyit hordanék éjjel-nappal, majd eladnám neten, mint "nő"


Azért mert van pár ilyen retardált aki inkább használt bugyit vesz, ahelyett leszólitana egy nőt, nehogy elhidd már, hogy akkor most a föld férfi lakosságának 0.001%-ánál nagyobb arányra jellemző az ilyen aberráció és hogy olyan nagy trend ez. Egy marék fogyatékos japán, meg pár gyökér nyugati aki majmolja őket.

2019. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem.

#2 #3 #4 köszönöm a válaszaitokat!

2019. dec. 12. 10:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Több milliót azért nem
2019. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy 20-30 ezret simán

N

2019. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ez attól is függ - van ebben egyáltalán üzlet - hogy kié.


Ha sikerülne megszerezned pl. Jenifer Lopez tegnap levetett bugyiját, amit 1 napig hordott, lehet el tudnád jó áron passzolni valami fanatikusnak.

2019. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ezzel az egésszel ott kezdődik a problémám, hogy honnan lehet tudni, hogy valóban hordta is ( illatok, szagok?), és ha hordta is egy nő, akkor az az volt-, akitől származtatják....🤔
2019. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy olyan világban ahol Belle Delphine (egy Twitch-es p.csa) képes és a használt fürdővizét árulja (és a sok kiéhezett szerencsétlen megveszi!) már ezen se csodálkoznék. Beteg világ beteg embereket termel ki, én mondom.
2019. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!