Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinalja ezt a tanar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinalja ezt a tanar?

Figyelt kérdés
30 koruli pasas. Nem reszletezem hogy mikor-hogyan szokott megnezni, de majdnem biztos vagyok abban hogy tetszem neki amikor nezi az alakomat, mellem amikor koszonok neki es elsetalok mellette. Probal eszrevetlen lenni de sokszor eszreveszem. Na de a lenyeg hogy neha szinte erzem hogy tetszem neki ahogy nezni szokott, maskor meg szinte levegonek nez. Tudom, hulye vagyok de eleg szarul esik mert nekem bejon o :D Mi lehet ennek az oka?
2019. dec. 12. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mindennap megkérdezed.
2019. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki de közbe tudja hogy tiltott gyümölcs vagy :)
2019. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jobb dolgom is van ennel.
2019. dec. 12. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is eljutottam már elég sok nővel elméleti síkon az ágyba, de gyakorlatban valószínűleg sosem tenném meg...🤔
2019. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kisördög1 ***** válasza:
71%
Tetszel neki, mozgatod a fantáziáját.
2019. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha mozgatnam a fantaziajat, akkor szerintem nem lenne olyan nap amikor levegonek nez :D Nem ertem.
2019. dec. 12. 15:15
 7/10 kisördög1 ***** válasza:
100%
Az lehet más miatt is. Te jelzel neki hogy bejön neked?
2019. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne? Lehet, h epp aznap valami fontos dolgon gondolkodik vagy eppen otthon valami csaladi drama van. De az is lehet, h kismillio diaklannyal csinalja ezt. Barmi lehet. Sok fiatal tanarert vannak oda a diaklanyok, ez mar az en sulimba is jelem volt. Lehet, h tetszel neki, de nem tudhatod biztosra. De erettsegiig nem is fogod megtudni ugyanis majdnem biztos vagyok benne, h nem rugatna ki magat miattad. 4 evnyi egyetem es ennek a koltsegei nem hiszem, h megeri neki, h eltiltsak a szakmajatol es a megelhetesetol.
2019. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni mint az én tanárom engem ... bár ő nem csak akart
2019. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb. amiért a 30 év körüli pasik (meg a nem 30 körüliek is) megnézik a csinos nőket az utcán. Vetnek rájuk egy futó pillantást és kész.

S megnyugodhatsz ettől még nem fog veled kikezdeni, max. az érettségi banketten (ha egyáltalán akar bármelyik diáklánytól bármit is). Nézni meg szabad nem igaz? :) (amíg nem tolakodó vagy zavaró a másik félnek)

2019. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!