Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajom állandóan orálozna....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom állandóan orálozna. Hogyan adjam a tudtára, hogy nem mindig szeretném?

Figyelt kérdés

Nem régen jöttünk össze. Tegnap is ideges lettem, mert kivette a könyvet a kezemből és elkezdte elővenni a péniszem.

Reggel rendszerint ezzel ébredek. Nekem nem lenne ez olyan fontos. De nem akarom megsérteni. Egyébként néha jól szokott esni, de nem állandóan.


2019. dec. 12. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Passzold át nekem, én élvezném a nonstop cumit. 29/F
2019. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Beühühü,szegény srácot szeretné kényeztetni a barátnője, és ez bántja?
2019. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg borzalmas ez a nő. Add meg a számát és megszabadítalak tőle!
2019. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így el is mondtad neki?


Nyugodtan, határozottan magyarázd el, jogy örülsz a kedvességének, de ez neked így nem jó, túl sok.

2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda problémák
2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi akkor szoktunk ilyent, amikor nem lehet a punciba engedni. De volt, hogy az esti szex után ezzel ébresztett. Engedd meg neki, amennyit csak akarja. Nem hiszem, hogy ez akkora gond.
2019. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szexben is vannak problémák. Neki sokkal több kell mindig, mint nekem. Nem ez a fontos.
2019. dec. 12. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Milyen borzalmas lehet neked te szegény :) Egyébként szépen meg ahogy itt is leírtad, csak szóban elmondva neki.

A kiegészítés alapján úgy tűnik eléggé különbözik a libidó-szintetek, ez pedig hosszabb távon tud némi feszültséget szülni (=szakítás).

2019. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha kevés vagy neki,vagyis ha nem tudsz mindig a kedvére tenni akkor előbb-utóbb félrekefél. gondolom fiatal a barátnőd,ezért a libidószintje jó ideig ilyen marad.
2019. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!