Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vazelint lehet töltetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morekamion kérdése:

Vazelint lehet töltetni péniszbe tetováló szalonban?

Figyelt kérdés

Tudom sok embert fel kavar ez a kérdés és a lebeszélés mellett állnak !

Köszönöm mind ezt ha bajom lessz az én felelősségem az én bajom szóval ezeket a kommentek feleslegessen nem kell le írni tovább kell görgetni köszönöm !


Úgy hallottam tetko szalonban is csináljak igaz ez vagy esetleg tudtok ilyen helyet ?


Mindezért hogy ez sikerüljön Börtönbe nem megyek , sem roma telepre mielőtt írnátok !!!! Koszi


2019. dec. 12. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért?
2019. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet. A vazelin nem erre való hanem sikosításra. Ha beinjektálják a bőr alá akkor súlyos gyulladásos irritációt okoz. Implantátumot szoktak maximum beültetni, de azt is csak kis méretűt a bőr alá (pl. golyók).

Te a szilikonra gondolsz, de azt nem tetováló szalonban csinálják hanem plasztikai sebészeten (amelyik orvos erre specializálta magát és nem orra-arcra-cicire).

Egyébként meg mi a szöszért akarnál beültetni bármit is??? Nem a pénisz mérete számít, hanem a gazdája mint ember és az, hogy amije van azt hogy tudja használni.

2019. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok.


Bocsi az offért, de nem tudom mekkora a célod - nekem a túl vastag baromira fáj, és nem vagyok egyedül. Sokaknak ez kizáro tényező, illetve a cerkád is érzéketlenebb lesz.

2019. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet,miért ne lehetne .Aztán az egészet tőből leműtetni .

Ennyit biztos meg fog érni .

2019. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért tennél ilyet?
2019. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretném bele tenni mert a párom második gyermekünk szülése óta nagyon tág és érzem rajta hogy jobb is lehetne köztünk a sex de harangozok benne élvezésén és annak hangszintjén érzem már nem olyan mint előtte :((
2019. dec. 12. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a párodnak kellene intimtorna vagy ha az tényleg nem segit korrekcios mütét.
2019. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intim torna, rengeteget segit. En a 2.gyerkoc utan szukebb lettem, mibt az elso elott.
2019. dec. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!