Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hogy ment kiszeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy ment kiszeretni vkiből, akivel sosem volt együtt?

Figyelt kérdés
Beleestem egy srácba, akivel haverok voltunk, de elveszett a lehetőség, aztán barátnője lett.

2019. dec. 12. 19:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom, idő kell hozzá, hogy elmúljon. De bármi tipp, hogy jobban legyek.
2019. dec. 12. 19:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő segít, még ha nyálasan is hangzik. Nekem eltelt már 5 hónap. Még mindig eszembe jut.
2019. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Nem hangzik nyálasan. Én is szenvedek már egy ideje. Csak eddig jóban voltunk. Par hete meg nem beszélünk, s úgy még rosszabb lett
2019. dec. 12. 20:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben elmúltál 21 harcolj érte

Ha nem, ne bándd, legalább a barátság megmarad. Egyébként kezd új hobbit, például keresztvarrás, horgolás. Nagyon le tudja kötni az embert. Készíts karácsonyi filigránokat. Bármi amire büszke lehetsz, megdícsérik a munkád. Sokat segít.

2019. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4. Köszi a tippet!

Elmúltam. Úgy voltam vele, hogy a barátságért megéri, ha nem tud róla. (De sajnos már az is megromlott jelenleg. Alapból nehéz esett.)


Köszi a választ!

2019. dec. 12. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 3évig voltam ebben a helyzetben. Mindent megtettem a nőért nem kellettem neki. Nem kerestem utána ő keresett majd összevesztünk és 2hónap után találkoztunk egy buliban. Hazakisértem lefeküdtünk mostmár tuti,hogy nem egymást keressük. A prűd, nem kreatív, stílus nem jön be. Másnap megbeszéltük.hogy barátok leszünk és ennyi. Ezt felfogtuk egészségügyi szexnek. Azóta 2év alatt vagy 4x találkoztunk.

Hidd el nem éri meg futni utána! Nekem 3évem ment el fölöslegesen. Olyan voltam mimt 1 kutya aki fut utána. Nagyon nagy hiba! Fura tanács lesz ez az élethez,de legyél önző,ne törődj vele ki mit mond.

2019. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

...én 10 év elteltével is szeretem... :-)


Sajnálhatja, mert nem tudja miből maradt ki! :-)

2019. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1,6 eve ugyanugy szeretem mintha tegnap lett volna :)
2019. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
elengedni, elfogadni, kérni Istent felejtsem el..aztán sikerült is
2019. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik. Én is sokszor éreztem, hogy ha legalább történt volna valami, könnyebben túlléphetnék az illetőn. Így maradt a hosszú időn át ábrándozás, milyen lett volna.
2019. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!