Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok Mi a véleményetek a body ruháról szerintettek szexy?

Figyelt kérdés
mert nekem most nagyon elkezdett bejönni

#Bodyruha
2019. dec. 12. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, ha olyan fazonú.

48+Ffi

2019. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ a nőn hogy áll
2019. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. N
2019. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Nagyon sok szexi fekete bodym van😊
2019. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretem, majd mindegyik barátnőm gyakran hordta.
2019. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazán szexi fehérnemű tud lenni
2019. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonymousreview60 ***** válasza:

Nagyon szexi tud lenni, főleg, ha helyenként áttetsző, csipkés.

39FHET

2019. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rettenetesen szexi.... Mmmmmmm.....
2020. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi, ha nem silány anyagból van akkor kényelmes is. Én inkább hidegebb időkben hordom, a derekamat elég jól védi és javarészt csak hosszú ujjú bodyjaim vannak. Persze itthon is szoktam viselni ha kellemes meleg van akkor csak body van rajtam nadrág, szoknya minden nélkül, kényelmes is, nem csúszkál ide oda. Régebben amikor még nem voltak ennyire divatba meg nem lehetett minden sarki boltba megvenni, akkor tornadresszeket viseltem itthon, nyáron főleg, de a bodyra váltottam mert a kinézete szinte ugyan az, viszont az anyaga kellemesebb tapintású jóval, tornázni úgy is dresszben szoktam ha tornázok, simán abban lenni meg jobb a body, plusz egyszerűbb alul kikapcsozni mint lehúzni felül teljesen mindent és úgy wczni. Régen még iskolás koromban sokat tornáztam meg táncoltam, azokon a napokon főleg ha versenyekre készültünk iskola időn kívül szinte csak dressz volt rajtam, edzőtáborba nem is nagyon volt rajtunk más ruha a dresszen kívül mert reggeltől késő délutánig torna volt, aztán fürdés arra a dressz is alkalmas volt ha nem akartunk átöltözni fürdőruhára. De ez már régen volt.
2020. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!