Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fiuktol is venne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiuktol is venne valaki erotikus dolgokat?

Figyelt kérdés
Tudom, h sok lany kereskedik kepekkel, videokkal es fehernemukkel, de vajon ok is vasarolnanak ilyesmiket? Vagy akar fiuk vennenek fiuktol is? Szerintetek fiukent lenne barmi amimert fizetne valaki? A kerdes nem hirdetes, csak felmerult bennem a kerdes, hogy vajon csak a nokre van e kereslet ilyen teren.
2019. dec. 12. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem biztosan.
2019. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen camos oldalakon is vannak fiúk
2019. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miket? Mik azok amire igeny van? Hasznalt boxer, vagy kep?
2019. dec. 12. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szarcsíkos fecskét tuti vesznek, büdös fekete nejlon zoknival! 😂😂


De amúgy komolyan ha van is nő aki, venne ilyesmit, az szerintem qurva ritka!

2019. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miert, noknek nem lehet valami eltitkolt fetisuk amit nem mernek csak igy kielegiteni?:'D de egyebkent jogos. Aztan lehet, h tenyleg van aki a zarcsikos alsora izgul!😂
2019. dec. 12. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
te árulnád?
2019. dec. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A homárok biztos megvennék.
2019. dec. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz írni egy olyan könyvet mint A szürke 50 árnyalata akkor igen. De ha csak képekben és videókban gondolkodsz akkor a melegek képezik a legígéretesebb célközönséget.
2019. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!