Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasinak első alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak első alkalommal nem állt fel mert annyira rágörcsölt a dologra, de 2 hónap után újra próbálkozásnál àllt mint a cövek 2 órán át akkor gondolhatom azt hogy mással gyakorolt előtte?

Figyelt kérdés

2019. dec. 13. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem, hogy egyből erre kell gondolni! Másodjára inkább nem izgult annyira. Voltam én is hasonló helyzetben, első alkalom is volt nekem, a csaj is igencsak szűk volt, és annyit bénáztunk, hogy lelankadt. Viszont másodjára, sikosítóval felszerelve rendben voltak a dolgok.
2019. dec. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arra gondolj hogy egy idétlen fadrab vagy.

Miért nem segítettél neki, egy kicsit csak.

2019. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatod. Mivel te nem voltál képes segíteni neki, ezért máshoz fordult.

Vagy csak bevett egy kék pirulát.

2019. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy élmény lehetsz ha nem tudsz segíteni egy kis izguláson. Nem csak a nőkkel kell törődni az ágyban.
2019. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy mással gyakorolt.


Attól hogy akkor először látott meztelenül jobban görcsölt mint másodjára.


Másodjára is biztos nagyon izgatott volt az egész miatt de már átlépte a határt.

2019. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igenis segírettem neki az összes létező módon
2019. dec. 15. 02:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyan segítettél? Úgy se ment?
2019. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kézzel szájjal mindennel...
2019. dec. 15. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon paráztan az első alkalom előtt:) ennek 20 éve:)

A csoda szerszám csődöt mondott mert egy valóságos bombázóval sodort össze az élet… én egy átlagos srác voltam a lány meg szuper csini és szexi volt. Amikor a vele való együttlétre gondoltam készen voltam. Na de a sztori:). Azt tanácsolta a haverom aki látta a lányt, nevezzük Adrinak:) , hogy legalább 2* verjem ki a szex előtt, h tovább bírjam. Életem “legjobb”tanácsa volt.. meg is tettem. Amikor az ágyig jutottunk Adrival nem akart működni, az előtte agyon sanyargatott cerka:D

(Ekkora barom voltam) erre meg úgy beparáztam, h nem jött össze…. Lapátra kerültem.,,, ez akkor nagyon lehangolt.. persze azóta túl vagyok pár dolgon;)

2023. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!