Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom? 22/N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom? 22/N

Figyelt kérdés

Sosem éltem még át sem hüvelyi, sem pedig csiklós orgazmust férfival, kizárólag maszturbálással.

A jelenlegi barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, még a közelében sem voltam az orgazmusnak.

Hol lehet a baj?


2019. dec. 13. 17:02
 1/9 StevenUp ***** válasza:
85%

A kommunikáció hiánya

A barátod ügyetlensége

Stresszelész az eredménykényszer miatt

2019. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ügyetlen a barátod. Én eddig nem találkoztam olyan nővel akinél ne tudtam volna elérni az orgazmust. Ha s hüvelyit nem is, de nyalástól + ujjazástól mind elment.
2019. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StevenUp ***** válasza:
80%

#2

Ez volt a reklám helye :D

2019. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbálj meg masztizni előtte, hogy lássa hogy csinálod. Magyarázd el neki hogyan jó. Aztán próbálja meg ő is.

Hirtelen ez jutott eszembe.

Az én barátnőmnek még masztival sem megy.

2019. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó jót szólt, próbáld masztival felizgatni magad.

Sok nő nem tud elmenni szextől csak ha a csiklóját is izgatják, próbálj szex közben is játszani a csiklóddal ha megoldható.

Lazulj el, csináljatok hosszú előjátékot, nyalasd ki magad. kapcsold ki a stresszt.

Próbáljatok beszerezni esetleg játékszereket, izgatókat.

Ha semmi se megy derítsd ki hogy lehet e lelki eredetű baj, lehet hogy nem mersz orgazmust átélni férfi előtt?.

2019. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 orton ***** válasza:
Én azt nem értem 3 hónap alatt miért nem beszéltél vele hogy lenne jó. Itt az ideje A, kommunikálni B, szétválni.
2019. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert még nem ismertél meg!
2019. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 érdeklődő35 ***** válasza:
Magadban mindkettő sikerül? Elmondtad már neki, esetleg előjáték, szex közben, hogy hol, milyen sebességgel szeretnéd, ha izgatna?
2019. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lacc80 ***** válasza:

Van ilyen sajnos.


Először is beszéljétek meg. Ha meg volt, akkor masztizz szex közben. Ha így el tudsz menni az már jó. Onnan lehet fejlődni. Ha sehogy nem megy, akkor valami terapeuta segíthet.

2019. dec. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!