Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jó ötlet egyéjszakásban elveszteni szüzességem?

Figyelt kérdés
A barátnöim már elvesztették és folyamatosan cikiznek hogy én még nem,meg úgy érzem nem tudok hozzászólni a témához. Úgy gondoltam eddig hogy várok az igazira de már 18 éves vagyok.

2019. dec. 13. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Egy egyéjszakás után majd biztosan szakértője leszel a témának, és jól el tudsz beszélgetni a barátnőiddel. Ragyogó ötlet!
2019. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ahogy jónak érzed. Ne hajszoltasd bele magad olyan dolgokba, ami nem okoz örömöt. Ha el szeretnéd veszíteni veszítsd el, ha nem nem. Egyébként minden esélyed meg van egy megértő értelems kapcsolatra.
2019. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Talán még annyi , hogy esetleg egy félig barát értelmes kapcsolat félében, a partnered jobban tud vigyázni , hogy neked ne fájjon. Kevésbé kapkod jobban érdekled stb.

Egyéjszakásban lehetséges, hogy nem figyelnek oda rád, és emiatt nem jó élmény lesz.

2019. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a barátnőid cukkolása miatt ne.


Ha nem jó (nekem fájt, pedig imádom a párom és mindent óvatosan csinált - a te partnered lehet hogy közel sem lesz ennyire figyelmes) az hosszú ideig lelki sebeket okozhat. Komolyan.


Megéri azért cserébe, hogy azok a 3.14csák végre bekussoljanak? Persze ha hisznek neked...



Én 19 évesen vesztettem el, utolsóként a barátnőim között. Sose volt téma.

2019. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy kellemetlen élmény legyen és egész életedben hazudni kelljen róla, akkor csináld.
2019. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy megy ez ilyen konnyen az embereknek... nekem hatalmas bizalom es szeretet kell, hogy letudjak fekudni valakivel. Es nekem csak kapcsolatban mukodik ez. Meg olyannal, akirol tusom, hogy odafigyel ram... nem egy idegennel, akirol szart se tudsz, ez nagyon gaz
2019. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1) Mi köze a barátnőidnek ahhoz, hogy te kivel és hogy veszíted el???

2) Ahogy fent is írták, ha azt akarod hogy figyeljenek rád közben és ne egy önző barmot fogj ki, akkor kicsit ismerd meg előtte.

3) Ha vannak érzések akkor sokkal jobb (min. erős szimpátia, vonzalom).

4) Csináld ahogy akarod, a te életed de legalább használj majd gumit.

2019. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátnő az ilyen aki ezzel cikizik, én megbántam, hogy elveszítettem egy olyn sráccal akivel nem gondoltam komolyan, gondolkozz inkább úgy hohy hogy fogsz majd visszagondolni az első szexre és olyanal tedd akivel komolyan gondolod
2019. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha úgy szeretnéd, csak ne legyél nagyon részeg
2019. dec. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem jó ötlet, sőt kifejezetten rossz.
2019. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!