Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akik nem igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik nem igazán partnerek a szexben és csak lefekszenek aztán a férfitől várják a csodát, azok miért ilyenek, hol nevelkedtek?

Figyelt kérdés
Azok a nők akik legalább 20 évesek és nem élvezik a szexet , mert nem képesek ellazulni és közreműködni , új dolgokat , vagy különböző pózokat kipróbálni , vagy egyszerűen részese lenni a kölcsönös szexnek , azok miért akarnak maguknak férfit , miért rendelkezhetnek nulla tapasztalattal és szintén nulla érdeklődéssel ?
2019. dec. 13. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nulla tapasztalattal szerintem nincsen probléma, mindenki volt kezdő. Az ellazulás se feltétlen akarat kérdése, van akinél sokkal tovább tart/nehezebb bizalmat kialakítani. Az érdeklődés az viszont, teljesen az adott személytől függ, ha nincs benne, azzal nem lehet mit kezdeni, ha nem érdekli ne szexeljen ennyi.
2019. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt ilyen barátnőm , majd egy évünkbe tellett mire eljutottam vele odáig , hogy le feküdtünk ! Azt hiszem elég türelmes voltam vele , manapság ritkán várnak ennyi ideig szerintem ! De mikor már eltellett még egy év , akkor sem csinált semmit , nem volt partner a szexben egyszerűen nem volt képes hozzám érni , nem volt hajlandó bugyiban mutatkozni előttem , csak teljes sötétségben engedte , hogy hozzá érjek és volt mikor szex közben egyszer csak elkezdett játszani a telefonján ! Esetleg felhívta a figyelmemet , ha végeztem , akkor szóljak majd neki , mert akkor fel öltözik ! Tehát ennyi erővel meg dughattam volna egy gumi nőt is !!!
2019. dec. 13. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre a nőre kár volt az időd pazarolni barátom! Az egy év alatt nem érezted ennek az előjelét?
2019. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt barátnőddel ezek alapján komoly bajok voltak fejben.

Első voltam.

2019. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Mondhatnánk, hogy te csináltál valamit rosszul, mert ugye minf a két fél hibázik.

De itt, nőként mondom, hogy a volt barátnőd borzasztóan aljas volt.

Ha nem tetszik neki, amit épp csinálsz, akkor irányítson! Szerintem benne lettél volna...

A másik, szűz volt a lány? Azért aksrt ennyit várni? Én még szüzen se vártam ennyit, de mondjuk, hogy úgy érthető...

Lehet, hogy olyan a lány, hogy nem kívánja a szexet vagy nem tudom.

Mert pl én és nyilván rengeteg sok más nő sem akarna egy évet várni a szexig...

2019. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanott nevelkedtek ahogy te... te ugyanilyen vagy, csak fordítva, elvárásaid vannak de azt nem nézed mit teszel bele. Ha a szex döcögős akkor ne elvárásaid legyenek, hanem azt nézd, hogy mit tudnál érte tenni hogy jobb legyen, ne a másiktól várd, követeld a megoldást.
2019. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos igen én simán benne lettem , sőt tetszett is volna ha esetleg ő is írányiott volna a szexben ! És igen , amúgy szűz volt ! Érdekes , hogy csókolózni azt szeretett velem , de kb : ennyi volt részéről az egész együttlét ! Amit sosem értettem az az volt , hogy miután már jó párszor le feküdtem vele , miért nem fejlődött a szexuális kapcsolatunk , miért nem akarta , hogy tovább lépjünk ? Nagyon sokat beszéltem neki erről , hogy nem csak miattam akarom , hanem a kettőnk érdekében , mert azt akarom , hogy neki is jó legyen , meg akartam ismerni a testét , látni akartam őt meztelenül is és úgy is hozzá akartam érni , átölelni , simogatni , közös fürdés - stb ... Soha nem akartam egyből neki ugrani , mert én nem csak azért akartam vele lenni , hogy ha meg kívánom a szexet , akkor legyen valaki kéznél !
2019. dec. 13. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy szexuális kultúra. De ehhez viszont kell idő és tapasztalat többek között, hogy kialakuljon. Nála mitől alakult volna még ki, hiszen szűz volt. Másrészt kell a fantázia, rátermettség. Benne ez talán nincs meg. Lehet, hogy aszexuális vagy nem szeretett, kivánt téged eléggé.
2019. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom , sokat gondolkodtam rajta , de eddig még nem jöttem rá , hogy miért nem működött a szex közöttünk megfelelően !
2019. dec. 14. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!