Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Elmúlhat a vonzódás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Elmúlhat a vonzódás, a szerelem, ha a pasinak kicsi a farka?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hallottam már egy két lánytól, hogy lehet kizáró ok, de nyilván ezt nem mind gondolja igy.
2019. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem voltam még sose kisfarkú pasival, nagyon kevés szerintem akinek tényleg olyan kicsi hogy nem tud kielégíteni vele.
2019. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
17!cm alattiakra gondolsz?
2019. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyen 13 cm körülire gondoljatok. Nekem akkora.
2019. dec. 14. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen elmúlhat.
2019. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lol a 17 cm alatt an nem kicsi...az atlag olyan 13-14 korul van eleve. Sztem egy kicsi az mondjuk az atlag alatti. De ott is jobban szamit a vastagsag, a technika meg az odafigyeles
2019. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En paromat egy honapja ismertem meg. Neki sincs tul nagy (pontos meretet nem tudom de kb az osszes eddigi partneremnek nagyobb es vastagabb volt igy ez engem meglepeteskent ert). Oszinte leszek az elejen kicsit csalodott voltam, ugy ereztem hogy kevesbe erzem a farkat magamban stb de most igy par het utan osszeszoktunk, nyilvan jobb is lett a szex mint az elejen (mindig igy van h folyamatosan raereztek egymasra feloldodtok stb) szoval mostanra azt mondom h imadom:D foleg hogy ugyanazok a fetisei vannak mint nekem ami nagyon sokat szamit szamomra, mert ezt masoktol soha nem kaphattam meg. Igy osszessegeben nekem teljesen megfelelo igy a dolog:) es ugyes is a szexben. Szerintem po t forditva van mint ahogy irod: ha mar az elejen azt mondja a csaj hogy oke a farkad akkor idovel csaj jobban elfogadja es jobban fog tetszeni neki. Ha valakinek tul kicsi akkor mar az elejen otthagyja az illetot szerintem
2019. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem a farkad miatt nincs kapcsolatod.
2019. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!