Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ruhát érdemes felvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát érdemes felvenni ha edzés közben szeretném húzni barátom agyát?

Figyelt kérdés

Barátommal mindketten szoktunk edzeni,terembe is néha de inkább itthon nálunk vagy ő náluk:)És gondoltam összekötném a kellemest a hasznossal:)Mikor nálunk leszünk vagy náluk akkor edzéshez olyan ruhát vennék fel amiben az átlagnál jobban tudnám húzni az agyát:P:)Szerintetek ez jó ötlet?Milyen szettet lenne érdemes felvennem?

Rövidebb vagy hossszabb felsőt,alsót?

Van többféle és tudok mutatni képeken a lehetőségek közül melyekre gondoltam:)Kaphatnék segítséget ebben?


2019. dec. 14. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Testhez simulós átlátszó rövid top, ugyanilyen rövid gatya!
2019. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 1 tangát
2019. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ezt nem szabad. Az edzés edzésről szól és nem felizgatásról. Párod remélem rád szól.
2019. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pucéron szerintem jobban izgatnád.
2019. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek? Barátod,ismer,látott már mindent, akkor minek?
2019. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sportmelltartó és igazából bármilyen feszülősebb nadrág engem már beindít.


[link]


A nadrág az edzést típusától függően lehet h hosszú vagy rövid, sztem mindegy. Az edzés a lényeg, a szex utána jöhet :)

2019. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bíró Ica féle edző cucc az odaken
2020. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!