Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Én csináltam vmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Én csináltam vmi rosszat? Túl rámenős lehettem? 22L

Figyelt kérdés

Múltkor szexeltem az alkalmi partneremmel, és együtt aludtunk. Reggel én keltem fel előbb, és úgy szerettem volna felkelteni, ha kicsit simogatom, játszok a f*rkával kezdésnek.

Erre a pasi felkelt, megsimogatott, és kiugrott az ágyból.

Majd mikor teljesen felébredt, elkészült, kávét ivott akkor húzott oda magához h most már...


A pasi 20 évvel idősebb nálam.


2019. dec. 14. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem pontosan értem mi történt. Irtam privatot.
2019. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
ok
2019. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt, h így is tettem. Elkezdtem simogatni, de erre a pasi felkelt, megsimogatott és kiugrott az ágyból.
2019. dec. 14. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
??? Meg akart kicsit tisztulni fejben, meg valamit a gyomrába tenni, hogy jobban érezze magát. Mi a gond? :D Komolyan ilyenkor azt érzem, hogy egy ilyen kérdezőnek még életében nem volt normális kapcsolata, csak ilyen odavetett interakciókból építkezik.
2019. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az történt, h én kényeztetni szerettem volna a partneremet, de ő úgy csinált mintha megijedt volna ettől a szitutól, és miútán megvolt a reggeli rutinjával akkor húzott oda magához h most már lesz*phatom.


Én voltam túl rámenős talán?

2019. dec. 14. 23:16
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Most komolyan az a baj, h kicsit kényeztetni akartam?

Értem. Kösz a v@laszt

2019. dec. 14. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt embere valogatja foleg valakinél aki idősebb. Szerintem nem volt veled semmi baj. Engem leszophat a parnerem felkelés utan direkt 😄
2019. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megmosta a gyíkot nem?🤔
2019. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmi rosszat! Ez a pasi ilyen és kész! A részleteket inkább ő tudná elmondani!
2019. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
A pasi vigyázott, nehogy valamilyen kellemetlen szag miatt elmenjen tőle a gusztusod. Nagyon is érthető gondolat tőle, és van is alapja, ha az esti szex után nem zuhanyoztatok (ami szintén érthető, olyankor legjobb aludni). Ha viszont te biztos vagy a dolgodban, magyarázd el neki, hogy ne tartson tőle, és meglehet, hogy megnyugszik, és nem fog kiugrani az ágyból. Az ébredés utáni pisilés elmarad, ha felizgatod, mert van egy olyan beidegzés, ami erekciókor zárja a hólyagot. A kávét pedig majd lefőzi neked is - utána... :-)
2019. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!